Anasayfa » PhotoLine 21.01 Mac OS X
Fotoğraf

PhotoLine 21.01 Mac OS X


Hakkında

PhotoLine bir fotoğraf düzenleme uygulaması vektörüdür ve düzenlenmiş metin çizimidir. Hem ithalat hem de ihracat için çok sayıda grafik formatını destekliyor, bu da onu harika bir araç grafik dönüşümü yapıyor. Makrolar ve otomatik işlemlerin kombinasyonu, dönüştürme görevini büyük ölçüde kolaylaştırır.  Aşağıdaki formatları destekler: PLD, TIF, BMP, GIF (optimize edilmiş, taramalı, animasyonlu), JPEG (ilerici dahil), CMX, PCD, PCX, PNG, PSD, EPS, PICT, TGA, IMG, ICO, ANI, XBM, IFF, ESM, CGM, PIC, CVG, GEM, WMF, PS, PDF, CDR ve WPG. Metni düzenleme yeteneğiniz, reklamları, posterleri ve broşürleri tasarlamaya uygun hale getiren DTP (Desk Top Publishing) standardını izler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

32 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.