Anasayfa » Franzis BLACK WHITE Projects Professional 6.63.03376
Fotoğraf

Franzis BLACK WHITE Projects Professional 6.63.03376


Hakkında

Siyah beyaz fotoğraf tutkunuzu yeniden keşfet! BLACK & WHITE projeleri ile 6 profesyonel, zamansız başyapıtlarından resimleriniz ortaya çıkıyor. Verimli, kristal netliğinde iş akışında akıllı araçlara sahip her şey. Yeni başlayanlar veya uzmanlar: BLACK & WHITE projeleri 6 profesyonel, herkese güzel sanat siyah beyaz resimler için ihtiyaç duydukları araçları sunar. Gemide, mercek ve dizin düzeltmesi, fotoğraf filmi emülasyon motoru, akıllı seçim fırçaları, portre rötuşlama ve görüntü kompozisyon araçları ile geniş bir RAW geliştiricisi ve yüzeyler üzerinde foto-gerçekçi materyaller sağlayan yeni bir doku modülü gibi gelişmiş araçlar ve size fantastik yenilerini sunuyoruz Fırsatlar açıldı.
Özellikleri

+ YENİ: 184 el yapımı hazır ayarlar ve 138 filtre efektleri ile Güzel Sanatlar B / W dönüşümü  + YENİ: Siyah ve beyaz dönüşüm için dört dönüşüm rengi alanı  + YENİ: Ön ayar kategorileri Işık FX ve Sokak resimleri  + YENİ: Fantastik aydınlatma efektleri: Lichtbokeh , hafif çerçeveler ve hafif lekeler  + YENİ: Yumuşak tenli fırça ile fantastik portre çekimleri  + YENİ: mükemmel sepya görünümlü  + 27 için asil renkler + YENİ: 64 dahil doku ile doku modülü  + Otomatik, hassas kenar algılama ile Seçim ve maske fırçası  + Adobe Photoshop® ve Lightroom Classic® için ücretsiz filtre eklentisi içerir
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7+
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

352 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.