Anasayfa » Picture Instruments Color Cone Standalone 2.0.1
Fotoğraf

Picture Instruments Color Cone Standalone 2.0.1


Hakkında

Renk Konisi tamamen yeni bir konsept renk düzeltmesi ve görünüm yaratmak için. Bu yazılım güçlü ve sezgiseldir ve birkaç tıklamayla etkileyici sonuçlar sunar. Color Cone, HCL'yi bicono olarak gösteren bir renk modeline dayanmaktadır (bu aynı zamanda Color Cone'a adını da vermiştir). LCH renk modeli, HSV modelinde olduğu kadar yaygın veya yaygın değildir, ancak fotoğraf düzenleme için çok daha uygundur. Bu renk modelinde gölgeler ve yansımalar neredeyse hiç kroma olmadığından çeşitli avantajlar sunar. % 100 siyah ve beyaz% 100, diğer modeller izin verse bile, genellikle doygunluğa sahip değildir. Bir silindir renginin üstünde ve altında gösterildiği gibi çeşitli pozisyonlardaki özdeş renkler bile HCL modelinin dışında tutulur. 8 bitlik görüntülerde bile renkte büyük değişiklikler içeren teknolojinin kendisi olan Renkli Resim Çözgü Aletleri ile kaynağından hedef renklere akıllı bir dönüşüm sayesinde, hala çok yumuşak olabilirler. Yeterince teori! Bir görünüm oluşturmak veya renkleri düzeltmek için bir veya daha fazla nokta tanımlayabilirsiniz. Bu noktaların her biri bir kaynak ve hedef renk değerine ve çevresindeki renkler üzerindeki etkilerin ne kadar büyük olması gerektiğini tanımlayan bir yarıçapa sahiptir. Bu şekilde, çok küçük bir yarıçap kullanarak çok özel sorunlar oluşturabilir, daha büyük bir yarıçap ise görüntüde istediğiniz atmosferi oluşturmanıza yardımcı olabilir.
Özellikleri

- Bir görünüm rengi düzeltmesi oluşturma.  - Düzgün geçişler için Renk Çözgü Teknolojisi.  - Videolar için renklerin sınıflandırılması.  - Beyaz dengesi ayarlarının uzlaştırılması Karışık  Renkli Koni bağımsız aşağıdaki ek özellikleri sunar: 3D LUT dışa aktarma, aktarma sınırsız filtrelere bakar, histogram, RGB kaplama kesimi, önceden ayarlanmış yönetim, kontrastı, doygunluğu ve parlaklığı kontrol eder.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.