Fotoğraf

Pikka – Color Picker 1.9


Hakkında

Pikka – Color Picker, birden fazla ekranla iyi çalışan geliştiriciler ve tasarımcılar Cocoa için kullanımı kolay bir renk seçicidir. 
Renk Seçici ile büyüteç kullanarak ekranınızdaki herhangi bir yerden tam rengi seçebilir ve hemen tercih edilen biçimde panoya kopyalanabilir. Kodu menü çubuğundan tek bir tıklamayla veya renk kütüphanesini kullanarak kopyalayabilirsiniz.

Özellikleri

– Kütüphane – renkli klasörler
Pikka – Renk Seçici, farklı klasörler arasında renkleri paylaşma ve renk paletleri düzenleme imkanı sunar. Klasörlerdeki renkler arasında sürükleyip bırakın. Kitaplığın rengini çift tıklatarak kopyalayın. Profilinizi oluşturun ve tüm renk şemalarınızı ve ad etiketleriyle iyi düzenlenmiş şekilde tutun. 
– Renk Seçici paleti ve jeneratörü
Jeneratör süper hızlı renk şemaları! Saniyeler içinde mükemmel paletler oluşturun, kaydedin ve paylaşın! 
– Renk tonları
Seçili renk için tek tıklamayla renk tonları oluşturun. 
– Ayarla ve daraltın
Sıcaklık, renk tonu, doygunluk, parlaklık ve daha fazlasını ayarlayarak renklerinizi doğru şekilde özelleştirin… 
– Formatlar
15’ten fazla renk formatı sağlanmıştır. Rengi seçin ve seçtiğiniz rengi doğrudan kullandığınız ortama yapıştırın. Şunlardan birini seçin: HEX, RGB, UIColor Swift, Swift NSColor, Amaç-C UIColor, Obecjtive-C NSColor, XML Android, Android (A) RGB ve daha fazlası. 
– Rengin rengini değiştirme
Kolayca seçilen renkleri yeniden adlandırır.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.