Anasayfa » Ultimate Retouch Panel 3.5 Mac
Fotoğraf

Ultimate Retouch Panel 3.5 Mac


Hakkında

Ultimate Rötuş Paneli (sürüm 3.5) 3 yıldan beri geliştirilmiştir. Bu son güncelleme değil çünkü rötuş yapmak için gittikçe daha fazla yeni araç ve teknik var. 2.0 sürümünden sonra müşterilerimi dinlemeye başladım (fotoğrafçılar ve rötuşlar). Panele ne ekleyebilecekleri hakkında birçok fikrim var. Bu nedenle, Panel'in son dokunuşu bir ürün geliştirici değil, aynı zamanda dünyadaki birçok insandan oluşuyor. Bu gerçek, ürünü benzersiz, alakalı ve çok esnek kılar. Panelin 200'den fazla kullanışlı işlevi vardır. İş akışınızın önemli bir parçası olabilir ve Photoshop'un sıkıcı teknik yapılandırmalarından uzak durur ve işinize odaklanmak için daha fazla zaman verir.
Özellikleri

Photoshop CS6, CC, CC2014 - CC2018, CC2019 (Mac ve Windows)  Bir panelde uyumlu 200 işlev,  rötuşlama için yalnızca yedi blokta çalışır. 8 ve 16 bitlik  hızlı ayırma sıklığına sahip 3 rötuşlama yöntemi  65 renk ön ayarı  Kişisel işlemleriniz için 20 özel düğme.  Dokuda görsel artış anında değişiklik  4 Dodge & Burn  3 katmanının yöntemleri, başarısızlıkların ve düzensizliklerin yakalanmasına yardımcı olur.  Dodge & Burn Work'in kolay kullanımı için Dual Vision  , RGB kanalları ve maskeleriyle.  Yerel yüksek geçiş ve genel  dinamikler ve skeç opaklığı netliği.  Çoklu boya etkisi RENK DÜZELTME: Siyah beyaz  moda  Vintage  Candy  Mate  HDR Stilleri karıştırma şansı. 4 CURVES türü: Kontrast  Mate  3 puan  4 puan 3 tip VIGNETAS: Siyah  Beyaz  Renkli 5 çeşit VIGNETAS: Keskinlik Yüksek Geçiş  Yerel yüksek geçişi keskinleştirme  Çoklu Keskinlik  , cildin kendisine dokunmadan cildin kenarlarını keskinleştirmek için yalnızca yöntemdir
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

37 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.