Anasayfa » Positive Grid BIAS FX Pro v1.6.2.3448 MacOS
Ses Düzenleme

Positive Grid BIAS FX Pro v1.6.2.3448 MacOS


Hakkında

Zihniyetle sıfırdan tasarlanan BIAS FX, ses kalitesi ve maksimum esneklikten ödün vermez. YENİLİK Son yıllarda milyonlarca gitaristin çalma ve kaydetme şeklini yüksek güçlü dijital gitar ve mobil uygulamalar programları değiştirdi. Bu uygulamaların çoğu aynı temanın varyasyonları olsa da, gitar dünyasının yeni bir şeye ihtiyacı olduğunu düşünüyoruz. Sonuç, ses kalitesinden ve maksimum esneklikten ödün vermeden bir zihniyetle sıfırdan tasarlanmış BIAS FX'tir. Analog pedalların, stüdyo ekipman rafının ve tüp amplifikatörlerinin önemli ölçüde ayrıntılı ve otantik emülasyonlarını sağlayan kapsamlı ses sinyali işleme araştırmamızın en yeni ve en iyi algoritmaları ile birlikte gelir. Ayrıca çift sinyal yolları ve BIAS Amp ile tam entegrasyona sahiptir, böylece aynı kurulum özel Amp Match'de iki amper modeli kullanmanızı sağlar. DUAL BIAS AMPS BIAS FX, tek bir amplifikatörle mümkün olmayan bir ses seçenekleri dünyası sağlarken, iki farklı amplifikatör, hoparlör ve mikrofon setinin sonik özelliklerini birleştirmenizi sağlayan çift sinyal yollarını kullanabilir. Amp BIAS yazılımıyla tam entegrasyon ile BIAS FX, özel model amplifikatörünüzü ve amplifikatör BIAS'ınızı otomatik olarak içe aktarır; Pedalboards YILINDA BULUT Sen payı veya indirme özel pedallar kolayca ToneCloud® oluşturabilirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce kişi var ve FX BIAS için büyüyen ve devasa sayıda pedalera ve sanal platform sunmak için dünya çapında profesyonel sanatçılar ve oturum oyuncularıyla çalışıyoruz. UYUMSUZ YOK Emülasyonlarda bozulma algoritmalarında modüle edilmiş çift hassas koro pedallarında ayrıntılı dokunsal hassasiyetten BIAS FX mühendisliği konusunda tavizsiz bir yaklaşım benimser ve yaptığımız her şeyde mümkün olan en iyi ses kalitesini elde etmeye çalışırız. Gitar amfisi ve efektlerinin dünya öykünmesinde neyin mümkün olduğunu yeniden tanımlayarak, çekirdek teknolojimizin yeni özellikleri ve güncellemeleri üzerinde sürekli çalışıyoruz. BIAS FX motorunun BIAS Amp Pro yazılımı ile tam entegrasyon ve güzel tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile en gelişmiş ses DSP endüstrisine sahip olduğu TEKNOLOJİ . Çok sayıda amplifikatör, raf ve pedal efektleri ve Pedal BIAS yazılımı ile tam entegrasyon ile BIAS FX, güçlü bir gitar işleme ortamı platformudur. İlk kez, hem stüdyo kaydında hem de iPad'de canlı ve pratik performans için gitar seslerini gerçekten otantik yüksek kalitede yapabilirsiniz.
İndirme Linkleri

Turbobit

1.51 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.