Anasayfa » KORG Triton 1.0.0 macOS
Ses Düzenleme

KORG Triton 1.0.0 macOS


Hakkında

KORG Triton v1.0.0  20. yüzyılın son şaheseri, 20 yıl sonra yeniden canlandı. TRITON iş istasyonunun yazılımda mükemmel bir şekilde yeniden üretilmesi.
KORG TRITON serisi sentezleyici iş istasyonları ilk olarak 1999 yılında övgüler ve prestijli ödüller için piyasaya sürüldü. Dünyadaki en iyi müzisyenler etkileyici PCM sesini sevdi ve TRITON'larını sayısız şarkıda kullandı. Bu yıl, piyasaya sürülmesinin 20. yılında KORG TRITON nihayet yazılımda KORG Collection TRITON olarak gerçekleştirilecek. Eklenti, HI (Hyper Integrated) sentez sistemini en küçük ayrıntılara kadar sadakatle yeniden üretir ve çok sayıda önceden ayarlanmış programın her birini içerir. Bu kadar çok hit şarkıyı karakterize eden gerçek şaheser sesini geri alın.
İndirme Linkleri

Turbobit

415 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.