Anasayfa » Poto Seasoft Editor 2.3.0 MacOS
Fotoğraf

Poto Seasoft Editor 2.3.0 MacOS


Hakkında

Mac için Poto Seasoft Editor, RAW işlemesi için özel olarak optimize edilmiş işleme çözümü entegre bir fotoğraftır. Yalnızca düzelt, döndür, kırp, vb. Basit fotoğraf düzenleme işlemleriyle uyumlu değildir, aynı zamanda mono, transfer, siyah, anında ve diğerleri gibi çeşitli fotoğraf efektlerini de destekler.  Resmi geliştirmek için, beyaz dengesini, pozlamayı, sıcaklığı ve renk tonunu otomatik olarak ayarlamanıza yardımcı olan RAW biçimindeki fotoğraflardan bilgi okuyabilirsiniz. Ayrıca, el ile de yapabilirsiniz. Bu özelliği daha iyi desteklemek için, Canon, Nikon dahil olmak üzere birkaç kamera tarafından oluşturulan neredeyse tüm RAW fotoğraf formatlarıyla uyumludur. 
Özellikleri

Temel Özellikler - En popüler kameraları (bölüm destekli kameralar) destekler.  - Birçok süslü fotoğraf efektini destekleyin (bölüm fotoğraf efektleri desteklenir).  - Döndür, çevir, fotoğrafı kırp.  - önceden ayarlanmış Edition desteklenir.  - Yeniden tasarlanan kullanıcı arayüzü daha güzel ve verimli.  - Profesyonel beceriler olmadan kullanımı kolaydır.  - Geliştirilmiş performans.  Desteklenen fotoğraf efektleri: Düzeltin, doygunluk, kontrast, parlaklık, pozlamayı ayarlayın, beyaz dengesini, sıcaklık ve renk tonu   sepya tonu, tonu ayarlayın, netlik, gürültü azaltma, titreşim, madde işareti, krom fotoğraf,   Fotoğraf Solması, Fotoğraf Anında, Fotoğraf Monosu, Fotoğraf Noir , Fotoğraf Süreci, Fotoğraf Tonu, Fotoğraf Aktarımı.  Desteklenen giriş formatları: -JPEG, JPEG-2000, PNG, TIFF, BMP, GIF Desteklenen çıktı formatları: -JPEG, JPEG-2000, PNG, TIFF, BMP, GIF
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.