Simülasyon Strateji

Project Hospital 1.2.21620 (42108) Mac


Hakkında

Aynı zamanda başarılı bir doktor, hevesli bir mimar ve başarılı bir yönetici olun. Kendi hastanenizi tasarlayın, her ayrıntıda ince ayar yapın veya önceden tanımlanmış modellerden birini kullanın ve doktorun görevine atlayın.

 

İlginç tıbbi sorunları olan hastalara erişim sağlamak, muayeneler yapmak, laboratuar testleri yapmak ve teşhis bulmacalarını çözmek için çeşitli ekipmanlar kullanmak için farklı sigorta şirketleriyle sözleşme yapın. Hastalarınızı hastaneye yatırın, ameliyat yapın ve daha fazlasını yapın!

Gerçekten size ait olması için çeşitli nesneler, malzemeler ve renkler koleksiyonunu kullanın ya da zamandan tasarruf edin ve birçok farklı hazır yapıdan birini kullanın.

İşe alımdan uzmanlık alanlarına, doktorlardan kapıcılara, herkesin harika bir iş çıkardığından ve işinden tatmin olduğundan emin olun.

Doktorlarınıza yardım edin ve onları en karmaşık vakalarda gezdirin veya sadece en sevdiğiniz hastaları takip edin.

Project Hospital’da birkaç farklı mod vardır:

Özellikleri

  • Eğitim seviyeleri, hastaları tedavi etmenin ve hastaneleri yönetmenin temelleri konusunda size rehberlik edecektir.
  • Sandbox modu, küçük kliniklerden devasa çok katlı hastanelere kadar her şeyi inşa ederek, sıfırdan başlayarak veya doğrudan yönetime atlamak istemeniz durumunda önceden inşa edilmiş hastanelerden veya kliniklerden birinde sonsuz saatlerce içerik sunar. Kendi ambulans hizmetinizi çalıştırın ve olayları ve acil durumları yönetmeye yardımcı olun.
  • Kampanya sizi kritik durumdaki birkaç hastaneyi kurtarmaya çalışan bir kriz yöneticisinin yerine koyacak.
  • 6 zorluk seviyesi becerilerinizi test edecek ve bireysel uzman departmanların karmaşık ayrıntılarına odaklanmanıza izin verecektir.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+ 64 bit
İşlemci türleri ve hızı: i3
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

233 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.