Strateji

Realpolitiks 1.6.4 (23028) Mac


Hakkında

Realpolitiks, herhangi bir çağdaş ulusun lideri olmanıza izin veren, geliştirilmiş gerçek zamanlı bir büyük strateji oyunudur. Askeri çatışmalara ve uluslararası ilişkilere girmek için ülkenizin gücünü ve ekonomik gücünü kullanarak, mevcut jeopolitik sınırları ile modern dünyanın sorunlarına derinlemesine dalın. Diğer ulusların çıkarları, beklenmedik olaylar, küresel tehditler ve çeşitli krizlerle başa çıkmak için kendi yönteminizi seçin. Avrupa Birliği’nin dağılması, terörizm, III.Dünya Savaşı sonrası ve diğer birçok gerçek ve kurgusal senaryo ile başa çıkın.

Üç ana siyasi sisteme (demokrasi, otoriterlik, totalitarizm) dayanan Realpolitiks, küresel hakimiyet yarışını kazanmak için ülkenizin etkisini çeşitli yollarla genişletmenize izin verir. Bir dünya süper gücü olmak ve vatandaşlarınızın refahını sağlamak için diplomatik becerilerinizi, ekonomik avantajlarınızı, askeri gücünüzü ve ahlaki ve etik karar alma özgürlüğünüzü kullanın.

Ulusunuzu mümkün olan en yüksek ekonomik güç, teknolojik rekabet gücü ve askeri üstünlük seviyelerine kadar küresel sıralamalarda büyütün ve geliştirin. Birleşmiş Milletler’in değerli bir üyesi mi, yoksa etrafınızdakilere zorbalık yapan bir nükleer tiran mı olacağınız konusunda seçim sizin. Realpolitiks’in tüm dünyadaki sanal alan oyunuyla, hatta denizde koloniler yaratarak bölgenizi istediğiniz şekilde genişletin. Ve bu yeterli değilse, uygarlığımızın tohumunu uzaya yaymayı deneyin…

Özellikleri

  • Çeşitli oyun senaryolarında dünyadaki herhangi bir ülkeyi küresel hakimiyete taşıyın.
  • Ülkenizin siyasi sistemini şekillendirin ve diğer uluslarla ilişkilerini belirleyin.
  • İç ve dış işlerle ilgilenin ve doğal afetler, terörizm, mali krizler ve daha fazlasından kaynaklanan tehditlerle yüzleşin.
  • Diğer ulusların iç işlerini doğrudan etkilemek için casus taktikleri ve casusluk dahil olmak üzere uluslararası ilişkilerinizde ortak siyasi araçlardan yararlanın.
  • Başkalarıyla ilişkilerinizde ahlaki ve ahlaki açıdan yüksek yolu alın ya da etmeyin …
  • Tüm konularda geniş bir karar ağacının yanı sıra çeşitli mini senaryolar ve rastgele olaylarla sağlanan yüksek tekrar değeri.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.10+
İşlemci türleri ve hızı: Core i3 +
RAM minimum: 4 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

295 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.