Anasayfa » Puremagnetik Mimik 1.0.1 Mac
Ses Düzenleme

Puremagnetik Mimik 1.0.1 Mac


Hakkında

Puremagnetik Mimik 1.0.1 bir zamansal ve ton manipülasyon makinesidir. Beslediğiniz her şeyin mikrosonik yönlerini keşfetmenize ve bunlardan faydalanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Mimik, gelen sesinizi, ritimlerinizi ve seslerinizi tamamen değiştirmek için ince ayar yapabileceğiniz, bükebileceğiniz ve kekeleyebileceğiniz kısa bir ara belleğe kaydeder. Mimik'in tamponu kesilebilir veya rastgele modüle edilebilir. Perde değiştirmeden süreyi ve zaman kaydırmayı değiştirmeden perde germenize izin verir. Neredeyse her şeyi tersine çevirebilir, doğrayabilir, dondurabilir ve yeniden ifade edebilirsiniz. Mimik ince artikülasyon nüansları veya daha aşırı atım işlemleri için kullanılabilir… Mimik'in gücü nasıl kullanılır?
Özellikleri

Mimik Özellikleri • Döngü süresi sıkıştırma ve 1: 4'ten 4: 1'e uzatma • 10ms'den 1 saniyeye kadar arabellek uzunluğunun manuel veya modülasyonlu kontrolü • -2'den +2 oktav'a aralık kaydırma • VST / Ses Birimleri uyumlu herhangi bir ana bilgisayara entegre edilir • Bir dizi fabrika ön ayarı içerir
Sistem Gereksinimleri

• OSX 10.8 veya Windows 10 x64 • Ses Birimleri veya VST uyumlu ses ana bilgisayarı
İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.