Anasayfa » Puremagnetik Re-Function 1.0.1 MacOS
Ses Düzenleme

Puremagnetik Re-Function 1.0.1 MacOS


Hakkında

Re-Function bir tampon modülasyon denetleyicisidir. Gelen sesi kaydeder, geçici bir arabellekte saklar ve çalma konumlandırmasını 4 özel kaynakla değiştirmenize izin verir. Re-Function ritmik malzemeler üzerinde mükemmel çalışır ve piyanolar, tokmaklar ve gitarlarla güzel, ışıltılı ortamlar yaratabilir. Re-Function, gelen sinyalin çalınması, bükülmesi ve oynatılması gibi modülasyonlarını otomatik olarak ana ortamınıza senkronize ettiği için bir vuruş hatası aracı olarak da mükemmeldir. Re-Function'ın dört ana parametresi olan Filtre, Yerleşim, Pencere ve Karışım bağımsız dalga şekli LFO'larıyla bağımsız olarak modüle edilebilir. Bu, tamponu sürekli olarak değiştirebilir, ayarlayabilir, pompalayabilir ve aksatabilirsiniz!
Özellikleri

Yeniden İşlev Özellikleri • Düşük, yüksek ve bant geçiren filtrelere sahip çok modlu filtre • Her arabellek parametresinin bağımsız modülasyon kontrolü • Görsel dalga formu ekranı • Herhangi bir VST / Ses Birimi uyumlu ana bilgisayara entegre edilir • Fabrika önayarları koleksiyonunu içerir
Sistem Gereksinimleri

• OSX 10.8 veya Windows 10 x64 • Ses Birimleri veya VST uyumlu ses ana bilgisayarı
İndirme Linkleri

Turbobit

33 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.