Anasayfa » QR Factory 2.9.15
Araçlar- Çeşitli

QR Factory 2.9.15


Hakkında

Profesyonel QR kod yaratıcısı - PNG, TIFF, PDF veya EPS olarak kaydedin. RGB, CMYK ve Gri Tonlama renk uzayları için destek. CSV dosyası ile sınırsız kod. Müşterilerinizin QR Factory ile sevecekleri sınırsız profesyonel QR kodları oluşturun. Kodlar, reklamlara, satış sahalarına veya parazitlere yeniden yön vermeden size aittir.
Yalnızca 10 farklı kod türünü (URL, e-posta, telefon, SEPA (Tek Euro Ödemeler Alanı) ödemeleri vb.) Desteklemiyor, yalnızca birkaç örnektir, saniyeler içinde çarpıcı, profesyonel kodlar oluşturabilir. Kodlarınızı düzgün yuvarlatılmış köşeler, güzel iki tonlu degradeler, arka plan rengi veya hatta ortada bir logo ile özelleştirin.   Yaratmak bir kısımdır - tasarruf etmek daha da iyidir. Bit eşlem için PNG / TIFF'i ve vektör için PDF / EPS'yi seçin. PDF / EPS, büyük posterlerde bile her çözünürlükte net baskılar elde etmenizi sağlar. Veya doğrudan uygulamadan yazdırın veya istediğiniz şekilde paylaşın.   QR Factory, her zaman mükemmel baskı için kodları RGB, CMYK * ve Gri tonlamalı renk alanlarına kaydetmeyi destekler. Ayrıca, kodları kaydedildiğinde 90, 180 veya 270 derece döndürmek için isteğe bağlı bir özelliğe sahiptir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

13 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.