Anasayfa » Jettison 1.7.4
Araçlar- Çeşitli

Jettison 1.7.4


Hakkında

Jettison, bilgisayarınızın uyku moduna geçmeden önce harici disklerini Mac'inizden otomatik olarak çıkarır.
MacBook'unuzu alıp kapıyı çalıştırdığınızda son birkaç saniyenizi basitleştirin. Sadece kapağı kapatın ve Jettison otomatik olarak yedekleme sürücünüzü, iPod'unuzu veya bağlı olan herhangi bir şeyi çıkararak güvenle çıkarabilirsiniz. Her şeyi çıkarmayı unuttuğunuz için “disk düzgün şekilde çıkarılmadı” hatalarına elveda deyin ve bilgisayarınızı tekrar uyandırın. Time Machine yedeklerinin ve dosya sunucusu birimlerinin kaldırılmadan önce doğru şekilde kapatılmasını bile sağlar. Yedekleriniz ve paylaşılan dosyalarınız güvenli ve sağlam. Ve ayrılmamaya karar verirseniz ve MacBook'unuzu yedeklerseniz? sürücülerinizin hala bağlı olup olmadığını kontrol eder ve varsa masaüstüne geri monte eder.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.