Anasayfa » Querious 2.1.15 macOS
Programlama - Geliştirme

Querious 2.1.15 macOS


Hakkında

MySQL ve MariaDB veritabanlarınızı hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde görüntüleyin, arayın, düzenleyin, içe aktarın, dışa aktarın, oluşturun, yapılandırın ve izleyin. Querious ile ham CSV veya Tab dosyalarını da açabilir ve sütunları ve satırları kolayca bölebilir, birleştirebilir, yeniden düzenleyebilir, ekleyebilir, kaldırabilir ve işleyebilir ve ardından tüm dosyayı bir çırpıda başka bir formata dönüştürebilirsiniz.

Büyük Bir Şey Başlangıcı

Querious 2, veritabanlarınızla çalışmayı daha da kolaylaştırır. Sürüm 1'deki yüzlerce yeni özellik ve iyileştirme ve geniş bir beta dönemi ile yapmanız gereken işin her yönünü geliştirirken hiçbir taş çevrilmemiştir. Olaylar, tetikleyiciler, işlevler, prosedürler ve görünümler için tam destek hizmetinden, sunucu hata günlüğünü, yavaş sorguları, sunucu durumunu ve sorgu transkriptlerini, en hızlı şekilde macOS'a alma ve verme işlemine kadar, Querious 2 hepsini kapsamıştır. Ve her zaman daha iyi oluyor.
Querious, MySQL ve MariaDB veritabanlarınızı hiç olmadığı kadar kolay görüntülemenizi, aramanızı, düzenlemenizi, içe aktarmanızı, dışa aktarmanızı, oluşturmanızı, yapılandırmanızı ve izlemenizi sağlar. Querious ile ham CSV veya sekmeyle ayrılmış dosyaları açabilir ve sütunları ve satırları kolayca bölebilir, birleştirebilir, yeniden sıralayabilir, ekleyebilir, kaldırabilir ve işleyebilir ve ardından tüm dosyayı bir çırpıda başka bir formata dönüştürebilirsiniz. Querious 2, görünümü, kullanılabilirliği, özellikleri, performansı ve aradaki her şeyi iyice geliştiren büyük bir yükseltmedir. Şimdiye kadar 170'in üzerinde yeni özellik ve iyileştirme ekledik.
Özellikleri

• Görünümler, tetikleyiciler, işlevler, prosedürler ve olaylar için tam destek  • Hızlı ithalat ve ihracat yapmak (mysqldump'tan bile daha hızlı!)  • Sunucular arasında bile veritabanlarının kopyalanması (veriler dahil!)  • Sunucu durumunu izlemek ve çalışan işlemler  • Sunucuya erişme Hata Günlüğü ve Yavaş Sorgu günlüğü  • CSV / Tab dosyaları için zengin ve güçlü düzenleyici  • Tablo ilişki eşlemesi  • Önemli tablo veri düzenleyici iyileştirmeleri  • Yükseltilmiş özel sorgu otomatik tamamlama ve tablo referansı  • Sizden daha uygun küçük güzellikler Bir çubuğu sallayabilir  • Ve daha fazlası!
Sistem Gereksinimleri

Mac Platformu:  Intel, 64 bit işlemci OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

36 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.