Anasayfa » TextMate 2.0
Programlama - Geliştirme

TextMate 2.0


Hakkında

TextMate, Apple'ın işletim sistemlerine yaklaşımını metin editörlerinin dünyasına taşır. Temelleri ve UNIX GUI'sine katılarak, TextMate hem uzman programcıların hem de acemi kullanıcıların yararı için her iki dünyanın en iyisini alır. Bir programcı ya da tasarımcıysanız, kod ve işaretleme üretimi zor bir iştir. Göreve adanmış bir editör olmadan, genellikle hantal, ezici ve tekrarlayıcıdır. Özellikle çoğu projede olduğu gibi, aynı anda birçok dosyaya geldiğinde. TextMate sizi kontrol altına alır, zihinsel aşırı yüklenmeyi azaltır ve manuel çalışmayı bilgisayarın yaptığı bir işe dönüştürür. Fontlar ve renkler Bir geek dolabın yarattığı UNIX, Mac platformuyla kullanım kolaylığı ve zerafeti için cazip hale getirildi. TextMate, Emacs ve OS X'in bir sonucu olarak adlandırıldı ve hem Windows hem de Linux için bir bağlantı noktası için sayısız istekte bulundu. ama TextMate Mac'e özel kalıyor ve biz de bunu seviyoruz! TextMate bir IDE değildir, ancak güçlü snippet'lerini, makrolarını ve benzersiz Scoping sistemini kullanarak, genellikle dile özgü bir IDE'nin bile eksik olduğu özellikleri sağlayabilir. Çoğu kullanıcıyı memnun etmek için yeterli proje yönetimi özelliklerine sahiptir, ancak aksi halde minimalist ve temiz GUI ile hafif kalmıştır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

19 MB .rar


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.