Anasayfa » RAR 5.90 MacOS
Araçlar- Çeşitli

RAR 5.90 MacOS


Hakkında

RAR 5.90 orijinal bir sıkıştırma algoritması sunar. Yürütülebilir dosyalar, nesne kitaplıkları, büyük metin dosyaları vb. Üzerinde yüksek sıkıştırma oranları sağlar.
Özellikleri

* RAR orijinal bir sıkıştırma algoritması sunar. Yürütülebilir dosyalar, nesne kitaplıkları, büyük metin dosyaları vb. Üzerinde yüksek sıkıştırma oranları sağlar . * RAR , özellikle çok sayıda küçük dosyayı paketlerken , sıkıştırma oranını daha yaygın yöntemlere göre % 10 -% 50 oranında artırabilen 'katı' bir arşiv oluşturmak için işlevsellik sağlar . * RAR, varsayılan ve harici SFX modüllerini kullanarak SFX arşivleri oluşturma ve değiştirme olanağı sunar . * RAR, SFX olarak çok ciltli bir arşiv oluşturma olanağı sunar. * RAR, dosyaları şifrelemek, arşiv yorumları eklemek ve fiziksel olarak hasar görmüş arşivleri onarmak gibi bir dizi hizmet işlevi sunar .
İndirme Linkleri

Turbobit

2.21 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.