Anasayfa » AirBuddy 1.5.3 MacOS
Araçlar- Çeşitli

AirBuddy 1.5.3 MacOS


Hakkında

AirBuddy 1.5.3, iOS'ta sahip olduğunuz aynı AirPods deneyimini Mac'e getiriyor. AirBuddy ile AirPods kasanızı Mac'inizin yanında açabilir ve durumu tıpkı iPhone veya iPad'inizde olduğu gibi hemen görebilirsiniz. Basit bir tıklama ile Mac'inizin sesini AirPods'a bağlayıp çalabilirsiniz.
Oh, aynı zamanda Mac'inizin ses girişinin bağlanırken otomatik olarak AirPod'lara geçirilmediğinden emin olur, böylece mümkün olan en iyi kaliteyi elde edebilirsiniz. Piller Bildirim Merkezi widget'ıyla, Mac'inizin pil durumunu da görebilirsiniz; kalan pil süresi veya şarj işleminin ne kadar sürede biteceği (şarj ediliyorsa). Widget ayrıca AirPod'larınızın pil durumunu, şarj kutularını, Beats kulaklıkları ve iOS cihazlarınız gibi diğer W1 kulaklıklarını da gösterir.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.15.1 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.