PDF - Belge

Readiris Corporate 17.1.8 macOS


Hakkında

Readiris Corporate 17.1.2 Dokümanlarınızı tarayın, dönüştürün ve yönetin. Readiris 16, tüm kağıt belgelerinizi, resimlerinizi veya PDF’lerinizi tek bir tıklamayla düzenlenebilir ve aranabilir dijital metne (Word, Excel, PDF…) dönüştürmek için tasarlanmış güçlü bir OCR yazılımıdır!

Readiris 17, kağıdınızı, resimlerinizi veya PDF dosyalarınızı düzenlenebilir ve aranabilir dijital metne dönüştürür (Word, Excel, PDF,…) Standart belge görüntülerini ve PDF dosyalarını tamamen endekslenmiş, anahtar kelime alınabilir bir PDF belgelerine dönüştürün. onları her yerde, her zaman ve herhangi bir cihazda alın. Readiris 16’nın dahili tarama sihirbazını kullanarak kağıt belgelerinizi herhangi bir tarayıcıdan içe aktarın.

Metni bir daha asla tekrar
yazmayın Readiris 15’in Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisini kullanarak herhangi bir belge, resim veya PDF’yi düzenlenebilir ve aranabilir dijital dosyalara (Word, Excel, PDF, HTML vb.) Dönüştürün. Yerleşik tarama sihirbazını kullanarak kağıt belgenizi kolayca tarayın veya klasörler veya dijital kameradan görüntü aktarın. Readiris 16, orijinal düzeni değiştirmeden anında istediğiniz formata dönüştürür. Dijital belgelerinizin düzenlenmesi, arşivlenmesi ve paylaşılması artık kolay olacak!

Aranabilir PDF oluşturma
Readiris 15, hemen hemen her bilgisayarla uyumlu, aranabilir ve dizine eklenmiş PDF dosyaları oluşturmayı kolaylaştırır. Üretilen PDF, aranmaya ve dizine eklenmeye hazır bir metin katmanı eklerken, orijinal görüntüyle tamamen aynı görünecektir. Arşivlenmiş belgelerin ton arasında aradığınızı tam olarak bulmak çok kolay olacaktır!

Belgelerinizi Cloud
Store’da saklayın, Readiris 16’nın yeni Cloud konektörünü kullanarak dönüştürülmüş belgelerinize herhangi bir bilgisayardan, tabletten veya cep telefonundan erişin ve yönetin.
Dönüştürme işleminden sonra en sevdiğiniz Cloud barındırma hizmetini seçmeniz yeterlidir; belgeniz otomatik olarak dışa aktarılır, istediğiniz yere erişilmeye hazırdır! Artık tüm dijital arşivleriniz, en çok ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda güvenle yedeklenecek ve erişilebilir olacak! Desteklenen Bulut hizmetleri: Evernote, Dropbox, Box ve Google Drive.

Dijital dosyalarınızın boyutunu azaltın
IRIS’in özel yüksek sıkıştırma teknolojisini kullanarak görüntü ve PDF dosyalarınızın boyutunu önemli ölçüde azaltın. Bu yeni özellik, görsel kalitenizi etkilemeden dosyalarınızı orijinal boyutundan 50 kat daha küçük sıkıştırmanızı sağlar. Sıkıştırılmış belgeleriniz, standart PDF biçiminde, tümüyle aranabilir ve normal PDF görüntüleyicilerle uyumlu olacak! Dijital belgelerinizin boyutu depolanırken veya paylaşılırken artık bir sorun olmayacak!

Çok sayfalı belgeleri işleme
Readiris 15, çok sayfalı belgeleri bir veya daha çok sayıda çıktı dosyasına hızlı bir şekilde dönüştürmenize olanak tanır. İşlenecek farklı belgeleriniz varsa bunları tek bir dosyada birleştirebilir ve düzenleyebilirsiniz (PDF, Word,…).
Belge besleme seçeneklerine sahip tarayıcı kullananlar için Readiris 16 kurumsal, çok sayfalı tarama ve dönüştürme işlemini optimize edecek gelişmiş tarama seçenekleri sunar. Bir sayfadan binlerce sayfaya kadar, Readiris 16 her zaman size belge işleme ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümü sunar!

Belgelerinizi bırakın, dönüştürün ve yönetin…
Taranan belgelerinizi herhangi bir klasör klasörüne otomatik olarak bırakın. Readiris onları izler ve Readiris, İzlenen Klasörlerden birinin içine yeni bir belge yerleştirdiğinde, onu işler, gizler ve seçtiğiniz bir hedefe verir: bir çıktı klasöründe, Cloud’da veya bir FTP sitesinde. (Sadece Readiris 16 Corporate sürümünde mevcuttur) Dokümanınızı doğru klasöre bırakın, doğru formatta işlenip doğru yere aktarılacak… Otomatik olarak!

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

253 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.