Anasayfa » Readiris Pro 17.1.8 MacOS
PDF - Belge

Readiris Pro 17.1.8 MacOS


Hakkında

Readiris Pro 17.1.2, OS X için en güçlü ve en doğru OCR yazılımıdır. Kağıt belgelerinizi, PDF'lerinizi ve görüntü dosyalarınızı doğru ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır düzenlenebilir bilgilere dönüştürür.  
Mac OS X için tamamen yeniden tasarlanan Readiris, sizi tanıma adımlarında açıkça yönlendiren, kullanımı kolay bir kullanıcı arayüzü sunar. Son derece güçlü olan Readiris Pro, belgelerinizin orijinal biçimini tam olarak yeniden oluşturur ve çıktı dosyasındaki metin, tablo ve grafik sütunlarını değiştirir. Çok çeşitli çıktı formatları, ihtiyaçlarınıza en uygun formatı seçmenize olanak sağlar. WYSIWYG HTML çıktı biçimi sayesinde bir belgeyi kelime işlemcilerde veya elektronik tablo programlarında, hem görüntü hem de metinle dizine alınmış PDF dosyaları almak veya kolayca Web sayfaları oluşturmak için yeniden oluşturabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

253 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.