Anasayfa » Recursive Scale Comp 1.06 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

Recursive Scale Comp 1.06 Mac


Hakkında

En iyi görüntü kalitesini korurken bir kompozisyonu ve iç içe kompozisyonları ölçeklendirin. Bu komut dosyası, mümkün olan en iyi görüntü kalitesini korurken bir kompozisyonun boyutlarını ölçeklendirmenize olanak tanır. Komut dosyası yalnızca ana bileşimi ölçeklemekle kalmaz, aynı zamanda iç içe geçmiş bileşimleri de yinelemeli olarak ölçekler. Bu, kompozisyonun görüntü kalitesini en üst düzeye çıkarır ve projeleri farklı çıktı çözünürlükleri için kolayca ölçeklendirmenizi sağlar. Not: Komut dosyasını çalıştırmadan önce dönüştürmeye veya kamera özelliklerine bağlı ifadelerin kullanımının ana karelere dönüştürülmesi gerekebilir. Uyumluluk: After Effects CS6, CS5.5, CS5, CS4, CS3
İndirme Linkleri

Turbobit

1 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.