Anasayfa » Mettle FreeForm Pro v1.99 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Mettle FreeForm Pro v1.99 MacOS


Hakkında

Mettle FreeForm Pro 1.99 After Effects katmanınızı çok daha fazlasına dönüştürün: arazi, organik şekilleri dönüştürme, bir dizi ilkel, su simülasyonu, karakter animasyonu. After Effects için Pro-Level 3B Kafes Çözgü Eklentisi. After Effects'te arazi, su, kabarık kumaş, arka planlar oluşturun ve hareketlendirin. Karakter animasyonu, şekil dönüşümü ve çok daha fazlası için harika! Mesh Çözgü, Yer Değiştirme Eşleme ve birçok İşleme seçeneği kullanılarak 3B alanda karmaşık katman deformasyonları. Çekimlerinizi 3D şekillere dönüştürmek için harika (Noktalar, Düzlemler, İlkel-küpler-terahedronlar, Tel Kafes dahil). Sezgisel Karakter animasyonu. Şekil dönüşümü. Arazi yaratma. Su simülasyonu. Organik arka planlar. Ve daha fazlası. Üç ana araç seti: Mesh Çözgü, Deplasman Eşleme ve İşleme Temel Öğeleri.
Özellikleri

İLKELER Katmanınızı bir dizi ilkel haline dönüştürün: Küpler, Tetrahedronlar, Oktahedronlar, Icosahedrons, Çubuklar ve Uçaklar. Yükseklik haritalarındaki parlaklık değerleri ile Ölçeği ve Döndürmeyi Yükseltmek için kontroller. Ae katmanlarını (animasyonlu ön kompozisyonlar dahil) bir doku olarak atayın. Zaman Örnekleme Kontrolleri (Rastgele Hareketsiz Çerçeve ve Rastgele Döngü). Dönüşüm Kontrolleri: Ölçek, Dönüş ve Bağlantı Noktası (X, Y, Z). Rastgele Konum ve Dönüş (X, Y, Z). SKYDOME Ayrı bir Ortam Haritası görüntüleyin ve oluşturun veya Yansıma Haritanızı arka plan olarak kullanın. Görüş Alanı Kontrolleri. Sis ve Sis SkyDome Arka Planına dökülür. YENİ DEPLASMAN HARİTALANDIRMA KONTROLLERİ Deplasman Önyargı ve normaller Smooth EKRAN UZAY Kırılma OPTİMİZE BAĞLI KONTROL Ön Bulanıklık: Doku Haritası ve / veya Yer Değiştirme Haritası. Alfa Kanallarının gelişmiş desteği - Doku Katmanı'nın Alfa ve / veya Yer Değiştirme Katmanları Alfa'yı kullanın. YENİ RENDER SEÇENEKLERİ Normaller, UV, Gölgeler, X-ışını ve Noktalar. Gölgeler Normallere ve UV'ye dökülür. JENERATÖR 3B nesnenizi tek bir katmanda birden çok kez çoğaltın. Tek bir kontrol seti ile kopyaları kontrol edin ve canlandırın. 3B YER DEĞİŞTİRME HARİTASI Katmanınızı 3B alanda değiştirmek veya deforme etmek için gri tonlamalı bir görüntü kullanın. Arazi ve karakter animasyonu için harika. FRESNEL İşinize fresnel lens fenomeni ekleyin. Su ve cam gibi ek 3D malzemeler oluşturun. YER DEĞİŞTİRME HARİTASI KANALLARI 3D modelinizde farklı bölgeleri izole edin ve onlara farklı yansımalar ve yüzeyler verin. YER DEĞİŞTİRME HARİTASI GÜRÜLTÜ Ek geometri yerine matematiksel algoritmalar kullanarak doğal görünümlü organik yüzeyler ve animasyonlar oluşturmak daha kolaydır. Yer değiştirme haritalarının mükemmel bir tamamlayıcısıdır.
İndirme Linkleri

Turbobit

81 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.