Anasayfa » Red Giant Magic Bullet Suite 2024.0 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Magic Bullet Suite 2024.0 MacOS


Hakkında

Magic Bullet Suite 14, çekimlerinizin doğrudan düzenleme zaman çizelgenizde harika görünmesini sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan eksiksiz bir eklenti setidir. Güçlü renk ayarlamalarıyla çekimlerinizi dengeleyin. Ardından, lens filtrelerinin ve film stoklarının doğru simülasyonlarıyla renk düzeltmenin ötesine geçin. Ve artık, Look’taki hem giriş hem de çıkış renk işleme özelliğiyle Magic Bullet Suite, üst düzey renk iş akışınızın her yerine mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Özellikleri

STYLIZE
Çekimlerinize bir Hollywood filmi görünümü kazandırın. Magic Bullet Suite’teki araçlarla çekimleriniz anında sinematik kontrasta ve büyük bütçeli filmlerin gelişmiş renk paletlerine sahip olabilir. Popüler filmlere ve TV şovlarına dayalı tonlarca tamamen özelleştirilebilir ön ayar sayesinde saniyeler içinde harika sonuçlara sahip olacaksınız.

İYİLEŞTİRME
Cilt tonlarını hızla dengeleyin, kırışıklıkları azaltın ve cilt lekelerini giderin, böylece yeteneğiniz en iyi şekilde görünebilir. Magic Bullet Suite, kozmetik temizliği hızlı ve kolay hale getirir ve size el değmemiş görünen doğal sonuçlar verir.

TEMİZLEME
Çekimlerinizi karanlıkta veya yüksek ISO değerlerinde çekim yapmanın neden olduğu video parazitinden koruyun. Magic Bullet Suite, çekiminizdeki ayrıntıları korurken gürültüyü temizleyebilir. Renk derecelendirme sürecinizin sonunda Magic Bullet Suite, son ürününüze gerçek ve işlenmemiş hissi veren bir görünüm veren bazı ince dokuları ve doğal film grenini de yeniden sunabilir.

ARAÇLAR
Magic Bullet Suite, sezgisel, gerçek zamanlı renk düzeltmeyi ve daha fazlasını editoryal zaman çizelgenize getiren yedi araçtan oluşan bir settir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.11 veya üzeri, Adobe Creative Cloud (2017 – 2021)

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

553 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.