Grafik - 3D - Animasyon

Red Giant Magic Bullet Suite 13.0.15 MacOS


Hakkında

Red Giant Magic Bullet Suite 13.0.15 – Film yapımcıları için renk düzeltme, kaplama ve film görünümleri. Magic Bullet Suite, sezgisel, gerçek zamanlı renk düzeltmesini ve ötesini, editoryal zaman çizelgenize getiren yedi araçtan oluşan bir settir.

Özellikleri

Color Correct
Magic Bullet Suite 13, çekimlerinizin düzenleme zaman çizelgenizde mükemmel görünmesini sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi size sunar. Gözünüzün beklediği şekilde çalışan güçlü renk ayarlarıyla çekimlerinizi dengeleyin. Ardından, lens filtrelerinin ve film stoklarının doğru simülasyonları ile renk düzeltmenin ötesine geçin. Magic Bullet Suite ile farklı bir uygulamaya geçmenize gerek kalmadan mevcut en güçlü ve sezgisel gerçek zamanlı renk düzeltme araçlarına sahip olacaksınız.

Stilize Edin Filminize
bir Hollywood filmi görünümü kazandırın. Magic Bullet Suite’teki araçlarla çekimleriniz anında sinematik kontrast ve büyük bütçeli filmlerin sofistike renk paletlerine sahip olabilir. Popüler filmlere ve TV şovlarına dayanan tonlarca tamamen özelleştirilebilir ön ayar ile saniyeler içinde güzel sonuçlar elde edersiniz.

Hassaslaştırma
Cilt tonlarını hızla dengeleyin, kırışıklıkları azaltın ve cilt lekelerini giderin, böylece yetenekleriniz en iyi şekilde görünebilir. Magic Bullet Suite kozmetik temizlemeyi hızlı ve kolay hale getirir ve el değmemiş doğal sonuçlar verir.

Temizleme
Karanlıkta veya yüksek ISO’larda çekimin neden olduğu video gürültüsünden çekimlerinizi kaydedin. Magic Bullet Suite, çekiminizdeki ayrıntıları korurken gürültüyü temizleyebilir. Renk derecelendirme sürecinizin sonunda, Magic Bullet Suite, bazı ince dokuları ve son ürününüze gerçek ve işlenmemiş hissi veren bir doğal film tanesi ekleyebilir.

UYUMLULUK
Magic Bullet Suite, her birinin kendi uyumluluk bilgilerine sahip birkaç farklı araçtan oluşur. Her araç Mac ve Windows üzerinde çalışır ve Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects ve Apple Final Cut Pro X ile uyumludur, bazı araçlar da ek ana bilgisayar uygulamalarında çalışır

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.8 veya üstü, 64 bit işlemci

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

171 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.