Anasayfa » Maxon Cinema 4D İndir – 2024.0.2 MacOS Full
Grafik - 3D - Animasyon

Maxon Cinema 4D İndir – 2024.0.2 MacOS Full


Hakkında

Öğrenmesi kolay ve son derece güçlü: Cinema 4D, nefes kesen sonuçları hızlı ve sorunsuz bir şekilde elde etmek isteyen tüm 3D sanatçılar için mükemmel bir pakettir. Hem yeni başlayanlar hem de deneyimli profesyoneller, Cinema 4D’nin hızlı ve çarpıcı sonuçlar elde etmesini sağlayan çok çeşitli araç ve özelliklerden faydalanabilir. Cinema 4D’nin efsanevi güvenilirliği aynı zamanda zorlu, hızlı tempolu 3D üretimi için mükemmel bir uygulama olmasını sağlar ve her sanatçının ihtiyacına göre cazip fiyatlı bir yazılım paketleri sunar.

KULLANIM KOLAYLIĞI
3D dünyasına başlamak, hızlıca mükemmel görünümlü sonuçlar yaratabileceğiniz bir patlama! Cinema 4D’nin sezgisel ve anlaşılması kolay işlem ve mantıksal olarak düzenlenmiş arayüzü, yeni başlayanların doğrudan zıplamasını ve kontrolü ele almasını kolaylaştırır. Ayrıca Cinema 4D’nin kullanımının ne kadar kolay olduğunu profesyonel kullanıcıları şaşırtmaktan asla vazgeçmez. Sayısız öğretici ve küresel, çok yetenekli bir topluluk, yeni başlayanları profesyonel bir kullanım seviyesine getirmede önemli bir rol oynamaktadır.

Sezgisel INTERFACE
Cinema 4D, kullanıcılarımızın günlük iş akışında bir dayanaktır. Bu nedenle, başlangıçtan itibaren yeni işlevlerin sezgisel olarak çalıştığından ve kullanıcıların tam olarak onları bulmayı beklediklerinden emin olduk. Cinema 4D düzeni aynı zamanda bir kullanıcının ihtiyaçlarına tam olarak uyacak şekilde kolayca özelleştirilebilir ve daha sonra kullanılmak üzere saklanabilir.

KARARLILIK
Cinema 4D’nin kararlılığı, 3B toplumu ve ötesinde bilinir. Tüm yeni özellikler ve fonksiyonlar, piyasaya sürülmeden önce Kalite Güvence ve beta testçilerimiz tarafından adımlarını iyice anlatıyor. Düzenli olarak piyasaya sürülen ücretsiz hizmet paketlerimiz Cinema 4D’yi daha da optimize ediyor ve işletim sistemlerinde ve sürücülerdeki değişikliklere hızla yanıt vermemize izin veriyor!

GÜÇLÜ YARDIM SİSTEMİ
Belirli bir fonksiyon hakkında herhangi bir soru, sağ tıklatarak ve doğrudan tümleşik yazılım dokümantasyonuna atlayarak hızlı bir şekilde cevaplanabilir.

Özellikleri

Cinema 4D, profesyonel bir 3D modelleme, animasyon, simülasyon ve görüntüleme yazılımı çözümüdür. Hızlı, güçlü, esnek ve istikrarlı araç seti, tasarım, hareketli grafikler, VFX, AR/MR/VR, oyun geliştirme ve her tür görselleştirme profesyoneli için 3D iş akışlarını daha erişilebilir ve verimli hale getirir. Cinema 4D, ister tek başınıza, ister takım halinde çalışın, çarpıcı sonuçlar üretir.

Cinema 4D 2024, en gelişmiş yaratıcı sahneler için eşsiz hız ve performans sağlar. Sert Gövde Simülasyonları artık mevcut tüm kuvvetlerle, piro, kumaş ve yumuşak gövdelerle etkileşime girebilir. Pyro, ateşin parçacıklardan ve matrislerden yayılmasına olanak tanıyan yeni ve yeni bir özellikle parlıyor. Ve yeni Vertex Normal araçları, sanatçılara mükemmel yüzeyler için benzersiz bir hassasiyet sunuyor.

– Cinema 4D 2024, Maxon’un hızı ve performansı optimize eden yepyeni çekirdeğinin gücü sayesinde önceki sürümlere göre iki kat daha hızlıdır.

– Cinema 4D’nin Birleşik Simülasyon Sistemine Sert Cisim Simülasyonlarının eklenmesi sayesinde, katı nesneler artık sahnedeki tüm simülasyon türleriyle (yumuşak cisimler, kumaş, ipler veya Pyro) etkileşime girebilir.

– Pyro artık sanatçılara simülasyonlarını sanatla yönlendirmeleri ve vizyonlarına uygun olmasını sağlamaları için daha hassas kontroller sunuyor. Standart parçacık yayıcılara Pyro etiketini ekleyerek, parçacık geometrilerini ve matris klonlayıcılarını düşünerek artık Pyro’yu yayabilirler. Bu, sanatçıların ateş, duman izleri ve patlamalar içeren film sahneleri oluşturmasına veya gece gökyüzünde güzel havai fişekleri görselleştirmesine olanak tanır. UpRes’in yardımıyla yaratıcılar, bir projenin sanat yönetimi ve konsept oluşturma aşamasında daha hızlı geri dönüşler için daha düşük çözünürlüklü bir simülasyon kullanabilir ve ardından nihai çıktı için simülasyonu tam kalitede işleyebilir.

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.9 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.