Aksiyon - Macera

Resolutiion 1.1.4.3 (40335) MacOS


Hakkında

Eski bir katil, çılgın ve aklı başında hayvanların rüyasında kaotik bir dövüş, şaşırtıcı sırlar ve huzursuz edici bir sakinlikle meraklı bir yapay zekaya eşlik eder.

Resolutiion, iki kızgın Alman kardeşin, 20 saat süren cezalandırıcı savaş, ödüllendirici keşifler ve katmanlı hikaye anlatımı için hoş pikseller, kirli şakalar, derin fikirler ve kötü duygusal melodiler yükleyen bir serseri grubuna liderlik ettiği hızlı tempolu bir aksiyon-maceradır. Oyuncu olacak mısın yoksa oynanacak mısın? Sonsuz İmparatorluk’ta hiçbir şey göründüğü gibi değildir.

Geçmişi bir araya getirmek için tuhaf silahlar ve hikayeler toplayarak parçalanmış bir geleceği keşfedin: ihanete uğramış bir arkadaş, parçalanmış bir aile, savaş halindeki dünyalar.

Beşiklerin gizemini çözmek için, kafanızı karıştırıp öldürmemesini umursamayan bir dünyada alaycı tanrıların, duygusal makinelerin, fanatiklerin, ludditlerin ve tüylü yaratıkların çok kültürlü bir karışımına katılın – oh hey, bir kedicik!

Özellikleri

  • 16 saat oynatma süresi
  • Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı korkunç bir cyberpunk dünyasını keşfedin
  • Kahraman olabileceğiniz veya kötü niyetli olabileceğiniz karanlık bir hikaye yaşayın
  • Düşmanlarınızı yenmek için yeni yeteneklerin kilidini açın
  • Acımasız dövüşlerde hayatta kalın ve korkunç patronları ezin
  • Kötü duygusal bir cyberpunk Film Müziğini dinleyin
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.10
İşlemci türleri ve hızı: 1.0 GHz
RAM minimum: 1 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

787 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.