Anasayfa » Last Epoch 0.7.9f MacOS
Aksiyon - Macera

Last Epoch 0.7.9f MacOS


Hakkında

Last Epoch, hem eski oyuncular hem de yeni gelenler için bir Aksiyon RPG’si oluşturmak için zaman yolculuğunu, heyecan verici zindan taramasını, sürükleyici karakter özelleştirmesini ve sonsuz tekrar oynanabilirliği bir araya getiriyor. Eterra’nın geçmişinin dünyasında seyahat edin ve The Void’den zamandan tasarruf etmenin bir yolunu bulmak için karanlık imparatorluklar, öfkeli tanrılar ve el değmemiş vahşi doğalarla yüzleşin.

 

Özellikleri

  • 15 Ustalık Sınıfı : Maceranıza temel sınıf olarak başlayın ve ardından üç Ustalık Sınıfından birinde uzmanlaşabilirsiniz. Belirli bir Ustalıkta uzmanlaşırken, yeni becerilere erişebilecek ve oyun tarzınızı özelleştirebileceksiniz!
  • Her beceriyi özelleştirin : Her aktif becerinin, becerinin işleyişini tamamen değiştirebilen kendi büyütme ağacı vardır. İskeletlerinizi okçulara, yıldırım patlamanızı zincir şimşeklere dönüştürün ya da yanınızda savaşmaları için yılanları çağırın!
  • Eşya avında kendinizi kaybedin : Cephaneliğinizi mükemmellik için ürettiğiniz sihirli eşyalarla doldurun, güçlü benzersiz ve ayarlanmış eşyalarla yapınızın kurallarını değiştirin ve Last Epoch’un rastgele ganimet sistemiyle her zaman ufukta bir sonraki yükseltmeye sahip olun.
  • Zaman içinde geniş bir dünyayı keşfedin : Eterra dünyası birçok fraksiyona ve sırra ev sahipliği yapar. Dünyanın kaderini değiştirmek için zamanda farklı noktalara seyahat edin ve onu yeni bir yola koymak için savaşın.
  • Sonsuz tekrar oynanabilirlik : Kişiselleştirme için zengin sınıflar ve beceriler, derin oyun sistemleri, rastgele yağma ve devam eden geliştirme ile Last Epoch, geri gelmenizi sağlayacak bir oyundur.
  • Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor : Gerekli öğrenmeyi bölerek ve şeffaf olarak oyunumuzu yaklaşılabilir hale getirmeye kararlıyız. Aynı zamanda, en zorlu içeriklerden bazılarının üstesinden gelmek için derin bilgi ve yapınızın sınırlarını zorlamak gerekir.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.12
İşlemci türleri ve hızı: Core i5 2500 FX-4350
RAM minimum: 6 GB
Video RAM: 2 GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7.46 GB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.