Grafik - 3D - Animasyon

Resume Templates – Design 2.0.7 macOS


Hakkında

Resume Templates – Design 2.0.7 , kariyer hedeflerinize büyük bir destek vermek için tasarlanmış 119 orijinal Sayfa şablonunun yüksek kaliteli bir koleksiyonudur. Herhangi bir işe alım yöneticisinin dikkatini çekecek şekilde eğitim geçmişinizi, deneyiminizi ve becerilerinizi sunun.

 

Özgeçmiş Şablonlarındaki her nesne kolayca yeniden renklendirilebilir, yeniden şekillendirilebilir, taşınabilir veya kaldırılabilir. Kendi metninizi yazın veya yapıştırın, metin kutuları ekleyin veya kaldırın ve isterseniz yazı tipini değiştirin. Stok görüntüleri değiştirmek için fotoğraflarınızı ekleyin. Her düzen – geleneksel kariyer tanımlarının sade şıklığından, yaratıcı profesyoneller için özgeçmişlerin renklendirici renklerine kadar – kaliteli tasarım ve yüksek kullanılabilirlik sunar.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.