Anasayfa » Aescripts Bang 1.1.0 macOS
Grafik - 3D - Animasyon

Aescripts Bang 1.1.0 macOS


Hakkında

Bang After Effects için modüler, tamamen prosedürel bir 3D namlu flaş eklentisi

Bang kolayca gerçekçi ve stilize namlu flaşları doğrudan footation’ınıza eklemenizi sağlayan bir After Effects eklentisidir. 3D parçacık sistemi, After Effects’in comp kameralarını göz önünde bulundurarak her açıdan görülebilen benzersiz flaşlar sağlıyor. Bang, dört farklı flaş tipine ve katman başına on altı flaş örneğine izin veren modüler bir eklentidir ve aktörlerinizin ve çevrenizin aydınlatmasını simüle etmek için Bang Relighter modülünü içerir.

Flash Shape Profil Düzenleyicisi ile herhangi bir flaş şekli oluşturun; temel şeklinizi ayarlamak için noktaları hareket ettirin, yenilerini ekleyin veya noktaları silin, sonra genel görünümü ince ayarlamak için enerji ve rastgelelik özellikleriyle oynayın. Ayrıca, asıl tüfekler ve makineli tüfekler üzerinde yaygın olan yıldız şeklindeki flaşları simüle etmek için yaprakları da ekleyebilir ve kıvılcımları da çıkarabilirsiniz!

İndirme Linkleri

Turbobit

99 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.