Anasayfa » RevisionFX RE Flex 5.4.0 Mac
Grafik - 3D - Animasyon

RevisionFX RE Flex 5.4.0 Mac


Hakkında

RevisionFX RE: Flex 5.4.0 sezgisel geçişlere ve After Effects'e eğilme yapar. RE: Vision Effects'in tescilli ve sofistike teknolojisi kullanılarak üstün sonuçlar elde edilir. RE: Flex, öğrenmesi çok kolaydır, çünkü çözgü ve geçişi yönlendirmek için, ana bilgisayar programının kendi çizim ve maskeleme araçlarını (mevcut olduğunda) kullanır; Bu nedenle, tamamen yeni bir kullanıcı arayüzü öğrenmeye gerek yoktur. Özel izleme yazılımımızı kullanan RE: Flex, el özellik eşleştirmesini otomatik görüntü kaydı ile birleştiren ilk geçiş programıdır.
RE ile: Esnek çözgüleri kolaylaştırır. Sadece "den" geometriyi (kırmızı) ve "den" geometriyi (sarı) belirtin. Kafes yok. Öğrenilecek yeni kullanıcı arayüzü yok. Maskeler açık veya kapalı olabilir ve herhangi bir şekilde bağlanmaları gerekmez. Videometry'in izniyle. RE: Flex'in otomatik hizalama özelliği, elle belirtilen yazışmalarla birlikte çalışır. El ile eşleştirilen yazışmaları ilk kez hizaladıktan sonra, RE: Flex, görüntünün el ile eşlenmeyen kısımlarını otomatik olarak hizalamak için RE: Vision'ın beğenilen Twixtor ürününde bulunan izleme özelliğini kullanır. Otomatik hizalama özelliği, tüm özellikleri elle belirtmek zorunda kalmadan morfları büyük ölçüde iyileştirebilir!
Özellikleri

- Warping, ana programın roto araçları (splinelar ve poliller) aracılığıyla yönlendirilir; - Geometrilerin kapalı şekiller olmasına gerek yoktur - Düz poligonal olmayan çözgü - Etkileşimli çözgü: Kontrol şekillerini sürüklerken çözgüyü izleyin - İnce kontrol için ilgili geometrilerin köşelerini eşleştirme seçeneği - Kanal desteği başına 8 ve 16 bit. - Kenar yumuşatma alt örneklemesi - MipMap filtreleme - “Kaynak” görüntüsü üzerinde bir geometri kümesi oluşturup ardından “hedef” görüntü üzerinde karşılık gelen yerlere hareket ettirerek stilden hareketsiz geçişe geçişin gerçekleştiği zaman meydana gelir. - Tek başına veya elle belirtilen yazışmalarla birlikte kullanılabilen otomatik hizalama özelliği. Bu özellik, tüm özellikleri elle belirtmek zorunda kalmadan morfları büyük ölçüde iyileştirebilir. - Bir hareketli diziden diğerine Morph. - Varsayılan olarak, iki görüntü doğrusal olarak çapraz çözülür. Daha hassas kontrol için, her bir eşleşen geometri parçası için çapraz çözülme miktarı ayrı ayrı belirlenebilir. - “Her” ve “Her” geometriler arasında değişken şekil geçişi şekil başına belirlenebilir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.