Anasayfa » Vectoraster 7.4.6 Mac OS
Grafik - 3D - Animasyon

Vectoraster 7.4.6 Mac OS


Hakkında

Desenleri kullanarak fotoğrafları vektör resimlere dönüştürür. Deneyi, yapılandırılabilir kalıpları kullanarak vektöre dönüştürebileceğiniz birkaç resim ile deneyebilirsiniz. Temel olarak, geometrik bir şekil kullanıyor, orijinal bir sonuçla tedaviye sunacağınız görüntüleri modellemek çokgenler. Vectoraster, bu şekilde, vektör görüntüsündeki herhangi bir fotoğrafa dönüşür ama hepimizin bildiği gibi değil, bir vektör deseni olarak. Noktalar veya ana formlar seçilebilir, maksimum ve minimum boyutlar belirlenebilir ve eğim veya döndürme derecesi ayarlanabilir. Dört hata çeşidi vardır, ancak ayarlarınız sonuçların değişebileceğini ve bu noktaların alternatif grid veya radyal dağılımını yapabilmenizi sağlar. Keyif almanın altı temel yolu vardır. Tamamlandığında, isterseniz EPS'ye dışa aktarabilir ve herhangi bir grafik çalışmasında kullanabilirsiniz.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.