Anasayfa » Rise of Industry 2.2.0 Mac
Strateji

Rise of Industry 2.2.0 Mac


Hakkında

Rise of Industry  sizi 20. yüzyılın başındaki bir sanayicinin ayakkabılarına sokan stratejik bir iş oyunudur. Büyüyen imparatorluğunuzu, sürekli gelişen ve oyun tarzınıza uyum sağlayan canlı, nefes alan ve usule uygun olarak oluşturulmuş bir dünyada kurun ve yönetin. Tomurcuklanan bir girişimci olarak, fabrikalar kuracak, verimli ulaşım hatları inşa edecek, hammaddeleri taşıyacak, mamul malları üretecek ve dünyanın gelişmekte olan şehirleriyle ticaret yapacak, onlara büyümek ve gelişmek için ihtiyaç duydukları kaynakları sağlayacaklar. yapıyor musun. Hem erişilebilirlik hem de derinlik göz önünde bulundurularak tasarlanan Rise of Industry, türün en deneyimli hayranlarını tatmin etmek için yeterli stratejik karmaşıklığa ve tekrarlanabilirliğe sahipken, anlaşılması kolay mekanik özellikleri yeni oyuncuların da onu sevmesini sağlıyor.
Özellikleri

 • er oyuncuya özel deneyim kazanma - Sadece ticaret, üretim, toplama veya herhangi bir kombinasyonda uzmanlaşın ve daha büyük ve daha iyi şeyler için yolunuzu araştırın.
 • İş ortaklarınızla iyilik kazanmak (veya hasarı onarmak) için PR Pazarlama kullanın.
 • 100'den fazla tekil ürün arasından seçim yapın ve üretim sürecini hammaddelerin toplanmasından nihai ürünü yerel mağaza kasaba halkına teslim etmeden sonuna kadar yönetin
 • Ürünlerin bol kamyonlar, hızlı trenler ve yüksek kapasiteli hava gemileriyle verimli bir şekilde aktarılmasını sağlamak için sağlam bir ulaşım ağı oluşturun ve yönetin.
 • Zorlu rekabet için hazırlıklı olun - Gelişmiş şehir ve şehir AI, akıllı ve değişen oyun dünyası yaratır, böylece en iyi teklifi arayan tek kişi siz olmazsınız.
 • Kasaba kişilikleri - her şehir için uygun bir yaklaşım benimseyin ya da ekonomik tepkileriyle yüzleşin.
 • Büyük, prosedürel olarak oluşturulmuş haritalar, hayal gücünüzü tek sınırınız olan senaryoları veya sanal alan modlarını test etmek için imparatorluğunuzu genişletmek için her zaman yeriniz olacağı anlamına gelir.
 • Sizi ayak parmaklarınızda tutabileceğiniz ve akan nakit akışıyla sözleşmeler, rastgele olaylar ve görevlerle mevcut iş ortamına uyum sağlama konusunda hızlı olun.
 • Yeşil olun ya da eve gidin: kirlilik, hastalık ve diğer endüstriyel yan ürünler sonuçta vicdani olmayan kralı bekler.
 • Sürekli değişen biyomlar, haritadan en iyi şekilde yararlanmayı hedeflediğiniz için farklı çevresel zorluklar doğuracak - Kirli tundra tarlalara ya da verimli otlakların solması ve kurak çölde ölürken potansiyel petrol rezervlerini kaybetmek.
 • Küresel hakimiyet için hazır mısınız? Çok oyunculu modda arkadaşlarınızı bükün ve ekonomik sunumda bulunun ** Çok oyunculu mod yakında yayınlanıyor
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi versiyonu: OSX 10.13.6 İşlemci tipi (ler) ve hız: Core 2 Duo RAM minimum: 4 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

837 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.