Anasayfa » One Step From Eden 1.4.2 Mac
Strateji

One Step From Eden 1.4.2 Mac


Hakkında

Eden'den Bir Adım stratejik güverte inşası ve gerçek zamanlı eylemleri haydut benzeri unsurlarla birleştirerek size merhamet veya yıkım yolu yapma şansı verir. Tek başına ya da arkadaşlarınızla birlikte savaşarak anında güçlü büyü yapar, gelişen düşmanlarla savaşır ve oyun değiştiren eserler toplarsınız. Eden'e yapabilir misin yoksa yıkımın yakında mı olacak?
Özellikleri

  • Tür Bükme : Strateji ve gerçek zamanlı eylemin bir karışımını deneyimleyin. Güvertenizi inşa edin ve Eden'e giderken mermi cehennemi ile savaşın.
  • Kapsamlı Güverte Yapımı : Destenizi özelleştirin ve 200'den fazla büyü ve 100'den fazla oyun değiştiren eşya ile oyun tarzınızı özelleştirin.
  • Çeşitli Oynanış : Prosedürle oluşturulmuş seviyelerde alternatif koşularla oynanabilir 9 karakterden oluşan bir kadro, aynı durumu veya sonucu asla iki kez yaşamamanızı sağlar.
  • Arkadaşlarla Oynayın : Yerel iş birliği veya PvP'de Eden'e giden yolla savaşın.
  • Oyun Devam Ediyor : Tam Steam Atölyesi ve mod desteği!
Daha fazla bilgi :  https://store.steampowered.com/app/960690/
Sistem Gereksinimleri

OS 10.6+ veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

403 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.