Anasayfa » Rivium Software RiviumAI 2 Mac
Ses Düzenleme

Rivium Software RiviumAI 2 Mac


Hakkında

YAPAY ZEKA DAYALI EN İYİ SES TAKIMI. RIVIUM AI İLE BİR REVERB TAKMAK, İNANILMAZ ŞEKİLDE HIZLI VE KOLAY OLUR. RiviumAI, en iyi ses yankı eklentisidir ve yapay zeka aracılığıyla dijital ses işleme için gelişmiş özellikleri entegre eder. Bu yeni teknoloji sayesinde, başta sesler, elektrikli ve klasik gitarlar, elektrik ve akustik baslar, synthesizer'lar, akustik ve elektrikli piyanolar olmak üzere en çok kaynağı otomatik olarak analiz edip tanıyabilir. RiviumAI, herhangi bir akustik veya dijital enstrümanın post prodüksiyonunu basitleştiren çoğu DAW ile uyumlu güçlü bir eklentidir. Bu yazılım sayesinde enstrümanlarınız için en iyi yankıyı nasıl ayarlayacağınızı, miksajınız için en uygun ayarı seçmeyi, ilk ve son yansımaları gerçek zamanlı olarak yönetmeyi ve çok daha fazlasını öğreneceksiniz. OTOMATİK ÖĞRENME RiviumAI'nin (Beta sürümü) ana özelliği Algoritmanın Otomatik Öğrenilmesidir. Aslında, Kuru sinyalini otonom olarak Dönüştürmeyi öğrenene kadar sürekli olarak Kuru sinyal kaydını eğitir. Sonuç, ideal odayı İşleme maliyetinin onda biri oranında modelleyen ve bir Otomatik Yankı Süresi ayarlamanıza olanak tanıyan Güçlü bir Algoritmadır. Yeni teknolojilerin eklenmesiyle, her türlü sesi oluşturmak için tek bir yankı kullanmanıza izin verecek hepsi bir arada bir eklenti piyasaya sürüldü. RiviumAI, sınırlı alanlardan ve odalardan, geleneksel salon ve plaka seslerine, son derece hızlı bir şekilde modüle edilen geniş alanlara ve mekansal ve faz ipuçlarını sağlayan erken ve geç akustik enerji hizalaması için özel olarak geliştirilmiş devrim niteliğindeki bir AI algoritmasına kadar değişen sesleri seçmenize olanak tanır. inanılmaz hassasiyet ve hız ile odanın "idealleştirilmiş" bir izlenimini yaratmak için gerekli. Eklentinin sinir ağını eğitmek için teknisyenler ve üreticilerle işbirliği yaptık. RiviumAI kullanmak, karıştırma oturumunuz için bir uzman ekibine sahip olmak gibidir. Muhteşem gitar, vokal ve davul karışımları üretebilirsiniz. En son güncellemelerle, çok çeşitli doğal yankı sesleri üreten on iki orijinal yankı algoritmasını tanıttık. RiviumAI, herhangi bir ses veya enstrümanda benzersiz ortamlar oluşturmak için etkili bir düzen sunar. Kendi kişisel dokunuşunuzu eklemek için gerçekçi odalardan hızlıca seçim yapabilir ve gelişmiş parametrelerle daha derine gidebilirsiniz. Alternatif olarak, ihtiyaçlarınıza göre sesleri seçmenize yardımcı olan akıllı bir iş akışıyla hızlı bir şekilde bir başlangıç ​​noktasına ulaşmak için yeni teknoloji tabanlı ön ayarları kullanabilirsiniz. RiviumAI parametreleri DAW'nizde otomatikleştirilerek müziğinizle gelişen, hareket eden ve harmanlanan ses alanları oluşturmanıza olanak tanır! Bu kadar çok seçenekle RiviumAI, tek bir eklentide eksiksiz bir yankı zinciridir.
İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.