Anasayfa » DeskFX Plus 3.01 MacOS
Ses Düzenleme

DeskFX Plus 3.01 MacOS


Hakkında

DeskFX ses geliştirme yazılımı, size mümkün olan en iyi ses deneyimini sağlamak için hoparlörlerinizden ve kulaklıklarınızdan çalınan müziği ve sesi değiştirip iyileştirmeniz için tasarlanmıştır.
Özellikleri

-Audio etkileri, eşitleme güçlendirmek için, yankı, koro, vibrato wahwah, tremolo ve şunları daha -Boost müzik üzerine bas görsel, grafik arasındaki -Switch veya parametrik ekolayzır modu -oluşturun sofistike, özelleştirilmiş, ses deneyimi için ses-ayarlayın dinleme ortamınıza uygun - Hoparlörler aracılığıyla çalınan müziği optimize edin ve iyileştirin - Hoparlörlerdeki sesi manipüle etmek için güç ve esneklik - Canlı düşük ve yüksek geçiş filtreleri ile istenmeyen gürültüyü bastırın - Sınırsız sayıda ses efekti uygulayın - Kendi efektlerinizi oluşturmak için katman efektleri Eşsiz ses - Mükemmel ses için odanızdaki sesi eşitleyin - 20 banda kadar sistem çapında ekolayzır -Düşük gecikme süresi ve CPU kullanımı, canlı akış uygulamaları için uygun hale getirir -Sezgisel arayüz, efektleri özelleştirmeyi kolaylaştırır- Spotify, Pandora, YouTube, TV ve filmler, oyunlar ve daha fazlası ile çalışır
İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.