Anasayfa » Rogue Amoeba Farrago 2.0.4 macOS
Ses Düzenleme

Rogue Amoeba Farrago 2.0.4 macOS


Hakkında

Rogue Amoeba Farrago 1.5.1, Mac'inizdeki ses parçalarını, ses efektlerini ve müzik kliplerini hızlı bir şekilde oynatmanın en iyi yolunu sunar. Podcasters, kayıt oturumları sırasında müzik eşliğinde ses efektleri eklemek için Farrago'yu kullanabilirken, tiyatro teknisyenleri sesi canlı gösteriler için çalıştırabilir. Farrago, büyük bir ses kütüphanesine hızlı erişim sağlıyor veya tanımlanmış bir ses listesi üzerinden çalışıyor olsun, yardım etmeye hazır!
Özellikleri

Güçlü Döşeme Arayüzü Farrago'nun döşeme ızgarası, sesinizi tam olarak istediğiniz gibi düzenlemenizi sağlar. Seslerinizi parmaklarınızın ucuna koyun ve istediğiniz şekilde çalışın. Denetçiyle Özelleştir Her sesin ayarlarını ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak için denetçiyi kullanın. Döşeme adını ve rengini ayarlayın, giriş / çıkış noktalarını ayarlayın, renk geçiş ayarlarını ve daha fazlasını değiştirin. Setlerle Düzenleme Ruh halinize, şovunuza veya istediğiniz diğer kriterlere göre farklı ses grupları oluşturun. Küme kullanmak sesi yönetmeyi çok kolaylaştırır.
Sistem Gereksinimleri

MacOS 10.10 ya da higher
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

44 MB.dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.