Anasayfa » SpectraLayers Pro v10.0 Mac
Ses Düzenleme

SpectraLayers Pro v10.0 Mac


Hakkında

SpectraLayers, çalışma şeklinizi dönüştürecek yeni konseptlerle ses düzenlemeye yeni bir yaklaşımdır. İlk kez spektral verileri doğrudan düzenleyebilir, gelişmiş ses dünyaları açabilir ve geleneksel tekniklerin yenilikçi geliştirmelerini kullanabilirsiniz. Sesi, 3D dahil olmak üzere şaşırtıcı yeni yollarla görselleştirin. Parçalarmış gibi mikslerle çalışın. Bu yetenekleri DAW ve diğer araçlarınıza entegre edin. Ve zaten bildiğinizi fark etmediğiniz tanıdık bir arayüzde.
Özellikleri

Başlıca özellikler: Yeni yapay zeka ortağınız Tıpkı ses mühendislerinin sesteki giderek artan ince ayrıntıları ayırmaya odaklanması gibi, SpectraLayers Pro 7'deki yeni yapay zeka, yerleşik sinir ağı aracılığıyla akan verilerden öğrenmek için algoritmalar kullanır. Bu algoritmaların artık siyah beyaz bir fotoğrafa nasıl renk uygulanacağını doğru bir şekilde belirleyebildiği gibi, SpectraLayers Pro'daki yapay zeka da bir ses alanındaki ayrık olayları algılayabilir ve bunları işlemek için bağımsız, renkli katmanlarda izole edebilir. AI, tarihinin yazılabileceğinden daha hızlı değişiyor — SpectraLayers Pro 7 ile öncü olun. Unmix – Parçalardan gövdeye kadar SpectraLayers Pro'daki bu yapay zeka destekli işlem, bir şarkının bitmiş dosyasını tarayarak, onu "karıştırmadan ayırmanıza" ve farklı enstrümanları vokal, piyano, bas, davul ve diğer enstrümanlar için varsayılan ayarlarla ayrı katmanlara ayıklamanıza olanak tanır. Daha. (SpectraLayers Elements yalnızca vokallerin çıkarılmasına izin verir.) Unmix – Bileşenler Unmix, ton, gürültü ve geçici bileşen katmanlarına ayrılır. Tonlar ve geçişlerle gizlenen kayıp gürültüyü yeniden oluşturun. Kapsamlı öğrenme algoritmaları, temiz çıkarma yolunu açar. Örüntü bulucu Örüntü tanımadaki önemli ilerlemeler, günümüzün hızla gelişen yapay zeka teknolojisinin ayırt edici özelliğidir. SpectraLayers Pro 7, bir hedef ses seçmenize ve ardından spektrumdaki diğer tüm benzer sesleri otomatik olarak bulmak ve seçmek için bir aramayı tetiklemenize olanak tanır. Voice Denoiser Konum röportaj kayıtlarını temizlemek için mükemmel olan Voice Denoiser algoritması, insan sesini tanımak ve izole etmek için eğitilmiştir. Maksimum anlaşılırlık için ses dışındaki her şeyi otomatik olarak azaltabilirsiniz. De-esser Spectral de-essing, sesli ıslıkları evcilleştirmenin ve şekillendirmenin en kesin ve en az müdahaleci yoludur. SpectraLayers Pro'da manuel silme işlemi her zaman hızlı ve kolay olmuştur. Şimdi, yeni otomatik de-esing özelliği bunu daha da kolaylaştırıyor. Manuel veya otomatik — her iki yaklaşım da tipik dalga formu tabanlı eklenti işlemeden çok daha doğrudur.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.14 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

986 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.