Anasayfa » Secret Folder 10.1 macOS
Araçlar- Çeşitli

Secret Folder 10.1 macOS


Hakkında

Secret Folder, kişisel belgeleri korumak ve diğer kullanıcılar tarafından görülmelerini, değiştirilmelerini veya silinmelerini önlemek için kolay ve hızlı bir yol sağlayan bir Mac OS X programıdır. Kullanıcıların klasörleri ve içeriklerini gizlemelerini sağlar. Dosya ve klasörler, bir seçim iletişim kutusuna tek bir tıklamayla veya sürükle ve bırak yöntemiyle eklenebilir. Uygulama kullanımı basit ve bir şifre ile korunabilir. Bu program, işletim sisteminin standart işlevlerini kullanarak klasörleri ve dosyaları görünmez hale getirir ve kişisel dosyaları yanlışlıkla değiştirebilecek veya silebilecek bilgileri meraklı gözlerden ve çocuklardan uzak tutmak çok yararlıdır. Verileri korumak için daha ileri seviyelere ihtiyaç duyan kullanıcılar için, çıkarılabilir medyadaki bilgileri (şifreli disk görüntüleri oluştururken) korumanın veya Mac OS X FileVault kullanmanın başka yolları da vardır.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü 64 bitlik
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.