Anasayfa » JRiver Media Center 25.0.123 MacOS
Araçlar- Çeşitli

JRiver Media Center 25.0.123 MacOS


Hakkında

JRiver Media Center 25.0.123, dijital ortamınız üzerinde tam kontrol sahibi olarak PC'nizi kişisel bir eğlence merkezine dönüştüren hepsi bir arada multimedya uygulamasıdır. Müzik, video, görüntüler, belgeler dahil tüm popüler medya formatlarını destekler ve ayrıca özel Ses CD'lerini, CD'leri ve DVD'leri kopyalayıp yazabilir.

Program, tümleşik oynatıcılar ve dosyalarınızı tür, tür, tarih ve diğer özelliklere göre otomatik olarak düzenleyebilen bir medya kütüphanesiyle birlikte gelir. J. River Media Center PC'nizi stereo, TV, uzaktan kumanda cihazı, dijital kamera, TiVo, UPnP cihaz, PSP, iPod ve diğer taşınabilir MP3 çalarlara bağlayabilir. Program ayrıca uzak PC'lere müzik ve görüntü akışı, TV kaydı desteği ve çeşitli medya araçları için bir Medya Sunucusu içerir.   JRiver Media Center sayesinde aşağıdakiler gibi farklı görevleri gerçekleştirebilirsiniz: Multimedya dosyalarınızı taşınabilir bir cihazdan veya bir dijital kameradan veya video kameradan kopyalama. Ses CD'leri oluşturma. Bir sentezleyiciniz varsa, doğrudan TV’den kaydetme. Tüm resimlerinizi görselleştirme şeklinizi kişiselleştirin. Multimedya koleksiyonunuzu düzenleme. JRiver Media Center'ı bilgisayarınızdaki en kullanışlı uygulamalardan biri yapan, diğer birçok araç da var.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: Intel, 32 veya 64 bit işlemci OS X 10.7 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

57 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.