Anasayfa » Sid Meier’s Starships 1.3 Mac
Strateji

Sid Meier’s Starships 1.3 Mac


Hakkında

Efsanevi tasarımcı Sid Meier'in bu macera odaklı strateji oyununda güçlü yıldız gemileri filosunun komutasını al . Yeni seyahatgezegenleri ve insanlarını tehlikeli Uzay Korsanlarından, güçlü Çapulculara ve diğer düşman gruplara kurtarmak ve korumak için görevleri tamamlayarak. Filonuzu güçlendirirken gezegenler arası bir federasyon kurun ve galaksiler arası barışı ve insanlık vizyonunuzu korumaya çalışırken ev dünyanızı güvenceye alın. Medeniyet evreninde: Tohumculuk çağından sonra Dünya'nın Ötesinde, Sid Meier'in Yıldız Gemileri, bilim kurgu / strateji hayranlarına, her iki oyunun derinliğini genişleterek Beyond Earth ile çapraz bağlantıya sahip tam bir bağımsız oyun deneyimi sunar. Evreni yönetmek için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görün!
Özellikleri

  • Taktik Uzay Savaşı: Dinamik olarak oluşturulan haritalar, zafer koşulları ve düşmanlarla her görevde benzersiz taktik zorluklarla karşılaşın.
  • Tamamen Özelleştirilebilir Yıldız Gemileri: Modüler uzay gemisi tasarımı ile taktik planınıza uyan bir armada oluşturun.
  • Diplomasi, Strateji ve Keşif: Federasyonunuzun etkisini genişletin ve yeni gezegenlerin vatandaşlarının güvenini kazanın. Filonuzu ve Federasyonunuzu geliştirmek ve rakiplerinizi kontrol altında tutmak için her gezegenin eşsiz yeteneklerini kullanın. Federasyonunuzun yeteneklerini ve kaynaklarını artırmak için dünyalar üzerinde iyileştirmeler yapın.
  • Bir Galaksi Macerası: Filonuzu uzak dünyalara götürürken galaksiyi keşfedin ve bu gezegenlerin vatandaşlarına yardım etmek için görevleri tamamlayın. Korsanlarla savaşın, koloni gemilerini koruyun, yapay zekayı yok edin ve daha fazlasını yapın.
  • Zafere Giden Birden Çok Yol: Galaksiye en büyük tehdidi ele geçirerek kazanacak mısın? Yoksa Federasyonunuzda birçok dünyayı birleştirecek misiniz? Belki de halkınızı bilimin sınırlarını zorlamaya yönlendireceksiniz. Yaptığınız her seçim, zafere giden yolunuzda sonuçlar taşır
Sistem Gereksinimleri

  • Intel, 64 bit işlemci
  • OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

597 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.