Anasayfa » SideNotes 1.0.2 macOS
Araçlar- Çeşitli

SideNotes 1.0.2 macOS


Hakkında

SideNotes 1.0.2, notlar ararken pencerelerle hokkabazlık yapmanıza engel olur. Uygulama her zaman diğer pencerelerin üstünde görünür - tek tıklamayla veya klavye kısayoluyla kolayca gizleyebilir veya ekranın kenarından çekip çıkarabilirsiniz. Notlarınızla çalışmak için sadece klavyenizi bile kullanabilirsiniz. Her şey onun yerinde ve hala her şey için yerin var.
Özellikleri

- notlarınızı monitörünüzün dışından yumuşak bir şekilde çıkarın ve kolayca geri gizleyin - notları renklerle işaretleyin ve klasörler halinde gruplandırın - resimleri doğrudan web tarayıcınızdan sürükleyip bırakın - bağlantıları, kod parçacıklarını ve hatta renkleri kaydedin - görev listeleri oluşturun ve yapılan öğeleri işaretleyin - doğrudan çalışma alanından notlar oluşturun - metin dosyalarını veya klasörleri bırakın - 3 metin formatlama modunu kullanın: Markdown, Düz Metin ve Kod.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.14 veya üstü 64-bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.