Anasayfa » Serial 1.4.2 Mac
Araçlar- Çeşitli

Serial 1.4.2 Mac


Hakkında

Serial 1.4.2  sunucular, ağ donanımları ve gömülü donanımlarla mühendisler ve sistem yöneticileri için çalışmayı kolaylaştırmak için tasarlanmış modern bir terminal emülatörüdür. Sistem yöneticileri için, Seri, yönlendiriciler ve anahtarlarla çalışırken gereken tüm önemli kırılma sırasını destekler. Seri ayrıca, ağ ekipmanlarında bulunan ekran tabanlı menülerle ve vi ve emacs metin editörlerini içeren Unix programlarında çalışmanıza izin veren tam özellikli bir terminal emülatörü içerir. Yapımcılar ve mühendisler, Serial'in Arduino, Raspberry Pi, BeagleBone ve diğer binlerce cihaz dahil gömülü cihazlara verdiği yerleşik desteği takdir edeceklerdir. Seri, bir Arduino'yu sıfırlama ve doğrudan veya yerleşik başlık aracılığıyla USB üzerinden bir BeagleBone'a bağlanma yeteneği de dahil olmak üzere bu cihazlarla çalışmak için çeşitli faydalı özellikler içerir. Son olarak, Serial, en çok ihtiyaç duyulan USB - seri adaptörleri destekler; sürücü gerektirmez, çoğu zaman ek yazılım bulma ve yükleme zorluğundan kurtarır.
Özellikleri

- Tam özellikli xterm, linux ve ANSI / VT100 terminal emülasyonu - USB'den seri adaptörlere ve dahili olarak USB'den seri yongaları kullanan cihazlara USB ile çalışır - UTF-8 karakter seti desteği - En yaygın olanların çoğu için çekirdek sürücü gerekmez aygıtlar - Bluetooth seri destek - USB İletişim Aygıtı Sınıfı (CDC) desteği - Yönlendiriciler, anahtarlar ve diğer ağ donanımları için gereken mola desteği - Hat tamponlu gönderme modu - Metin pacing seçenekleri - XMODEM ve YMODEM dosya transferi desteği
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.7 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.