Fotoğraf

SILKYPIX JPEG Photography 9E 9.2.14 MacOS


Hakkında

SILKYPIX JPEG Photography 9E ile yaratıcılığınızı serbest bırakabilirsiniz! Dijital fotoğraf makineleri, akıllı telefonlar ve diğer cihazlarla çekilmiş JPEG fotoğraflarınızı iyileştirin. Netliği, serbest el seçim fırçasını ve diğer araçları ayarlamak için netlik araçlarını kullanın. Resminizi çekerken hayal ettiğiniz yüksek kaliteli fotoğrafı üretin.

JPEG verisi 8 bit (256 derecelendirme) derecelendirmesini kullanıyor olsa da, SILKYPIX RAW Bridge kullanılarak otomatik olarak 16 bit’e (65.536 derecelendirme) genişletilir. JPEG verisini RAW verisine benzer şekilde ele alarak, yüksek dereceli zengin görüntü kalitesi ayarı mümkündür.

SILKYPIX JPEG Photography, kullanışlı stilleri ve formları içeren bir tür ön ayar olan “zevkleri” içerir. Resminize kolayca uyan bitmiş bir fotoğraf çekmek için “Manzara” veya “Portre” gibi bir tat seçin. Ek olarak, tüm özel, ayarlanmış parametrelerinizi bir tat önceden ayarlanmış olarak kaydedebilirsiniz. Parametreler çok yararlı fonksiyonlardır ve çektiğiniz fotoğrafların herhangi birinde temaları ve stilleri kolayca yeniden oluşturabilirsiniz.

Kamera sensörünüzün kirlenmesinden kaynaklanabilecek toz gibi Spotting Aracını kullanarak istenmeyen nesneleri çıkarın. Ayrıca istediğiniz şekilde rotasyon ve kırpma ayarlayabilir ve uygulayabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla görüntüyle çalışıyorsanız (sürekli çekimde çekilen görüntüler gibi) ve tadı ve parametreleri ayarlarsanız, seçilen tüm görüntüler için aynı anda düzeltmeler yapabilirsiniz.
Örneğin, kameranın pozlama ayarını karartmış olsanız bile, o resmi seçip düzeltme yaparsanız, seçilen tüm görüntüleri bir kerede düzeltebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.9 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

51 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.