Anasayfa » SimpleEdit 1.6 macOS
Araçlar- Çeşitli

SimpleEdit 1.6 macOS


Hakkında

SimpleEdit güçlü, özelleştirilebilir, iCloud / Dropbox Desteğine sahiptir ve Retina farkındadır. Evet, bazen sıkışık bir editör gerekebilir. Ancak çoğu durumda basit, hızlı ve düzenli bir şeye ihtiyacımız var. SimpleEdit ilk seçtiğiniz ikinci editör olacak. Çok hızlı, iCloud * özellikli, güçlü ve temiz. SimpleEdit ile ilgili en iyi şey özelleştirilebilirliğidir. İstediğiniz ve ihtiyacınız olan herhangi bir dil için kendi temalarınızı ve tanımlarınızı oluşturabilirsiniz. Sözdizimi vurgulaması, bazı anahtar kelimelerden daha fazlasını bilir ve çok hızlı ve sağlamdır. Ancak SimpleEdit hakkında en çok seveceğiniz şey, özelleştirilebilir komut menüsüdür. Tüm işlemlerinizi, komut dosyalarınızı, komutlarınızı, snippet'lerinizi ve şablonlarınızı içeren bir menü. Kendi komut satırı komutlarınızı veya hatta kendi URL isteklerinizi oluşturabilirsiniz. Böylece kodunuzu çevrimiçi bir snippet deposuna tek bir tıklamayla gönderebilirsiniz. Veya - sadece tek bir tıklama ile - bir LaTeX belgesinden PDF önizlemesi oluşturabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.