Anasayfa » Logicly 1.11.4 macOS
Araçlar- Çeşitli

Logicly 1.11.4 macOS


Hakkında

Mantıksal kapıları + dijital devreleri etkili bir şekilde - Mantıksal olarak öğretin. Mantık kapılarını ve devreleri etkili bir şekilde öğrenmenize veya öğretmenize yardımcı olur. Mantıksal olarak öğrencileri meşgul etmeyi ve onları Fizik veya Bilişim dersleri üzerinde çalıştırmayı amaçlar. Mantıksal olarak, şemalarınıza kolayca yeni öğeler eklemenize izin verir, ardından aralarında bağlantılar çizmenize yardımcı olur.
- Sürükle ve bırak, kopyalama / yapıştırma, yakınlaştırma ve daha fazlasına sahip modern ve sezgisel kullanıcı arayüzü ile devreleri hızlı ve kolay bir şekilde tasarlayın. - Simülasyonu duraklatarak ve adım adım ilerledikçe sinyal yayılımını izleyerek hata ayıklamanın kontrolünü elinize alın. - Öğrenci bilgisayarlarındaki çoklu platformlar için endişelenmeyin. Hem Windows hem de macOS üzerine yükleyin. İlgi çekici, uygulamalı, ev ödevleri oluşturun - Öğrencilerin fiziksel devreler oluşturmadan önce geri almanın bir tık uzağında olduğu bir “endişe yok” simülasyonu deneyimlemelerini sağlayın. - Kapılar gibi sürükleyip bırakabileceğiniz özel entegre devreler oluşturarak çoğaltmayı önleyin ve tıpkı kapılar gibi. - Öğrencilerin çalışmalarına “aktarabilecekleri” özel devre kütüphaneleri oluşturarak müfredatınız için mantıksal olarak özelleştirin. Mantık Kapıları: AND, OR, XOR, NAND, NOR, XNOR ve NOT gibi çeşitli kapılarla mantık devreleri oluşturun. ANSI / IEEE veya IEC sembollerini kullanın. Parmak arası terlik: Biraz daha karmaşık bir şey inşa etmeniz mi gerekiyor? Logicly ayrıca önceden ayarlanmış ve net girişlere sahip önceden oluşturulmuş SR, D, JK ve T parmak arası terlikler de sunar. Giriş ve Çıkış: Geçiş anahtarları, saatler ve düğmeler devrenin durumunu değiştirirken, ampuller ve 4 bitlik rakamlar insan tarafından okunabilir çıkış sağlar. - Sadece birkaç fare tıklaması ile temel mantık devreleri oluşturun ve simüle edin. Bileşenleri düzenleyiciye sürükleyin. - Simülasyonu Kontrol Et - Simülatörün gerçek zamanlı çalışmasını izleyin veya kendi hızınızda adım adım ilerlemek için duraklatın. Farenizin bir tıklaması ile saat bileşenlerini ve sürücü sinyal yayılımını kontrol edin. - Devrenizi tasarlamayı tamamladığınızda, sabit sürücünüze kaydedebilirsiniz. Ödevleri teslim etmek ve laboratuvar aktiviteleri için bir başlangıç ​​noktası sağlamak için idealdir. - Çapraz Platform
İndirme Linkleri

Turbobit

20 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.