Simülasyon

SimplePlanes 1.10.106.0 (42666) Mac


Hakkında

Parçaları birbirine yapıştırarak, kanat bölümleri tasarlayarak ve motorları takarak uçaklar oluşturun. İstediğiniz zaman kendinizi kokpite bağlayabilir ve gerçekçi fizikle nasıl uçtuğunu görebilirsiniz. İnşaat havasında değilseniz, 100.000’den fazla uçak ücretsiz olarak indirilebilir.

Özellikleri

  • UÇAKLAR YAPIN : Herhangi bir uçağı hayata geçirmek için ihtiyaç duyacağınız araçlara sahipsiniz. Uçağınızın gövdesini oluşturmak için parçaları birbirine yaslayın. İtme kuvveti eklemek için motorları yerleştirin. Kanatlar tasarlayıp taktıktan sonra kendinizi kokpite bağlayın ve nasıl uçtuğunu görün.
  • İNDİR UÇAKLAR : bilimkurgu uzay araçları için yeni nesil savaşçıları eski WW2 bombacılarının bir şey bulun Üzeri 100.000 uçaklar SimplePlanes.com ücretsiz indirmek için kullanılabilir. Kendi uçaklarınızı yükleyebilir ve bronz bir inşaatçıdan altın seviye bir inşaatçıya yükselebilirsiniz.
  • DİNAMİK UÇUŞ MODELİ : En iyi uçuş simülasyonu. Tasarımcıda yaptığınız her küçük değişiklik, uçağın nasıl uçtuğunu etkiler. Ağırlık dağılımı, itme, kaldırma ve sürükleme, uçarken sürekli olarak hesaplanır. Parçalar, aşırı stres nedeniyle uçarken veya bir şeye çarparak muhteşem bir şekilde kırılabilir. Eğlence burada bitmeyecek. Becerilere sahipseniz, kanat eksik olsa bile uçmaya devam edebilirsiniz.
  • ZORLUKLAR : Özel uçağınızdan birinin kokpitine tırmanın ve zorluklarda nasıl olduğunu görün. Zorluklar sizi saatlerce eğlendirecek. Uçak gemilerine iniş yapın, bombardıman uçaklarına eşlik edin, karadan havaya füzelerden kaçının, rotalarda yarışın ve çok daha fazlasını yapın.
  • SANDBOX : Kısıtlama olmaksızın uçaklar yapmak için mevcut tüm parçaları kullanın. Gökyüzü, limittir. Kelimenin tam anlamıyla.
  • MODELLEME : Modlama tamamen desteklenir, böylece kendi parçalarınızı ve ortamlarınızı oluşturabilirsiniz. Daha sonra arkadaşlarınızla ve toplulukla paylaşabileceğiniz modların tasarlanmasına ve oluşturulmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış araçlar içeren Unity paketimizi indirin.
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.11+
İşlemci türleri ve hızı: Intel
RAM minimum: 2GB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

269 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.