Anasayfa » This War of Mine Final Cut 6.0.8 (42521) MacOS
Aksiyon - Macera Simülasyon

This War of Mine Final Cut 6.0.8 (42521) MacOS


Hakkında

This War of Mine'da elit bir asker olarak oynamıyorsunuz, daha çok kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan bir grup sivil; yiyecek, ilaç eksikliği ve keskin nişancılar ve düşman çöpçülerin sürekli tehlikesiyle mücadele ediyor. Oyun, tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimi sunuyor. Bu Benim Savaşım'ın hızı, gündüz ve gece döngüsü tarafından belirlenir. Gündüzleri dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızdan ayrılmanızı engeller, bu yüzden saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekir: zanaat yapmak, ticaret yapmak ve hayatta kalanlarınızla ilgilenmek. Geceleri, hayatta kalmanıza yardımcı olacak öğeler için sivillerinizden birini bir dizi benzersiz konumu arayıp bulmaya çalışın. Vicdanınızla ölüm kalım kararları verin. Herkesi sığınağınızdan korumaya çalışın veya uzun vadeli hayatta kalmak için bazılarını feda edin. Savaş sırasında iyi veya kötü kararlar yoktur; sadece hayatta kalma vardır. Bunu ne kadar çabuk anlarsan o kadar iyi.
Özellikleri

 • Gerçek hayattaki olaylardan ilham aldı
 • Hayatta kalanlarınızı kontrol edin ve sığınağınızı yönetin
 • Hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi silah, alkol, yatak veya soba yapın
 • Kararlar verin - genellikle affetmeyen ve duygusal olarak zor bir deneyim
 • Her yeni oyuna başladığınızda rastgele seçilmiş dünya ve karakterler
 • Oyunun temasını tamamlamak için kömürle stilize edilmiş estetik
This War of Mine evreni DLC'ler takip edilerek genişletildi:
 • Küçükler  - tamamen yeni bir bakış açısıyla - bir çocuğun - savaş zamanında hayatta kalmanın zorluklarını araştırıyor.
 • This War of Mine: Anniversary Edition  - özellikle oyunun 2. Yıldönümü için oluşturulan bu ücretsiz DLC, yeni karakterler, keşfedilecek yeni yerler ve en önemlisi - oyuna farklı bir sonuca götüren yepyeni bir son ekliyor. Yine de ikilem aynı kalıyor - önemsediklerinizi korumak için ne kadar ileri gideceksiniz?
 • Bölüm 1: The Father's Promise  - savaşın paramparça ettiği bir şehirde yürek parçalayan bir kayıp ve umut hikayesi
 • Bölüm 2: Son Yayın  - bir radyo operatörü olarak ahlaki ikilemlerle yüzleşeceğiniz ve gerçek için çok yüksek bir fiyat olup olmadığına karar vereceğiniz yer
 • Bölüm 3: Fading Embers  - Anja'nın savaş bölgesinde yaşayan ve daha da önemlisi - insan mirasının hayatta kalması ya da bir adamın hayatta kalması gibi - kendisine cevap vermek zorunda olduğu için ağır bir yük taşıyan bir hikayesini anlatıyor ...
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.7.0+ İşlemci türleri ve hızı: Core Duo 2.4 RAM minimum: 2 GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

2.54 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.