Grafik - 3D - Animasyon

Sketch 64 CR2 MacOS


Hakkında

Sketch 64 CR2, vektör çizimine yenilikçi ve yeni bir bakış. Kasıtlı olarak minimalist tasarımı, paletler, paneller, menüler, pencereler ve kontroller içermeyen sınırsız boyut ve katmanlara sahip bir çizim alanına dayanmaktadır. Kullanımı basit olsa da, mükemmel Boole işlemleri, semboller ve güçlü cetveller, kılavuzlar ve ızgaralar gibi güçlü vektör çizim ve metin araçları sunar.

Çizim, katman başına birden çok dolgu, kenarlık ve gölgeyi destekler; güçlü tahribatsız boole operasyonlarına sahiptir; akıllı piksel hizalaması; ve otomatik dilimleme ve çok çözünürlüklü dışa aktarma ile ihracatı kolaylaştırır.

Vektör araçları ve temel şekiller temeldir; simgeler, web siteleri, arayüzler veya başka bir şey tasarlıyor olun. Bunları, tahrip edici olmayan boolean işlemleriyle karmaşık şekillerle birleştirin, bunları gelecekte düzenlemenize izin verin, ardından birden çok gölge, dolgu, degradeler, gürültü, karıştırma, arka plan bulanıklaştırma ve daha fazlası gibi gelişmiş katman stili seçeneklerini uygulayın.

Sketch elbette sadece şekiller yapmakla kalmaz. İçe aktarılan görüntüler döndürülebilir, ölçeklendirilebilir, kırpılabilir ve maskelenebilir. Sınıfının en iyisi metin aracı, yerel yazı tipi oluşturmayı kullanarak tasarımlarınıza güzel tipografi eklemenizi sağlar, böylece metnin her zaman% 100 doğru göründüğünden emin olabilirsiniz!

Sketch 3’te yepyeni Simgeler, tüm içerik gruplarını tasarımınızın birden çok yerinde yeniden kullanmanızı sağlar. Düğmeler, üstbilgiler ve altbilgiler gibi arabirim öğelerini düşünün. Bunları bir kez değiştirdiğinizde belgenizdeki her yerde güncellenir.

Mac için tasarlanan Sketch, OS X’in Sürümlerini ve Otomatik Kaydetmeyi destekler ve CMD + S’ye basmak yerine işinize odaklanmanızı sağlar. İCloud ile çalışmanızı birden çok Mac bilgisayarda senkronize halde tutun. Tuvalinizin boyutunu en üst düzeye çıkarmak için Sketch’i tam ekran yapın.

Tüm bu güç, Sketch’in tek pencereli arayüzüne lezzetli bir şekilde pişirilir. İhtiyacınız olana kadar her şey orada, sıkışmış. Güçlü araçlara sahip basit bir arayüz.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.14.4 veya üstü 64 bit

İndirme Linkleri

Turbobit

54 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.