Anasayfa » Sketch 92 Mac OS X
Grafik - 3D - Animasyon

Sketch 92 Mac OS X


Hakkında

Tasarımcılar için bir vektör çizim programı.  Sketch, rahatça çalışabileceğiniz ve en çok, şablonlar, profiller ve kendi konfigürasyonları yaratabileceğiniz bir vektör çizim aracıdır. Hem Sketch'i hem de kendi başınıza düşündüğünüz gibi, doku uygulama olasılığının yanı sıra gerçekleştirmeniz gereken herhangi bir çizgiye ya da şekle adapte olan araçlarınızdan yararlanın. Diğer yandan, Sketch, iOS ve Mac OS X için ikonların yanı sıra efektler ve piksel ızgarası tasarlamanıza yardımcı olacak şablonlar sunar.
Özellikleri

- Tasarımınızdaki öğeleri yeniden kullanmak için semboller - Metin Stilleri ve Katman Stilleri, daha iyi bir deneyim için yeniden tasarlandı ve birleştirildi - Yeniden tasarlanan müfettiş, her şeye daha hızlı erişim sağla - Otomatik Dilimler, doğrudan dışa aktarma katmanları, manuel dilimler ayarlamadan - Dışa aktar Herhangi bir ölçekte tek bir dilimden birden fazla çözünürlük - Geliştirilmiş PDF, EPS ve SVG ithalatçıları ve ihracatçıları - hız, hata düzeltmeleri ve çevresinde parlatma - sunum Modu, tam ekrana git ve tüm denetimleri gizleme, tasarımları göstermek için mükemmel - Geliştirilmiş düzenleme bitmap'i ile Sihirli değnek, Kırpma, Ters Çevir ve Vektörize Araçları
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

76 MB .dmg


Yorum

Yorum yapmak için tıklayın

  • indirdiğim programların hepsinde dosya hasarlı çıktı silin diyor. 4 tane farklı program ile aynı sonuçları verdi. dosya içinde bulunan help dosyasında yapılacak bazı şeyler olduğunu terminal çalıştırması gerektiğini falan söylüyor yazılanları denesem de olmadı.bu programlar için ayrıca birşey yapmaya gerek yok ise neden hepsinde aynı hatayı veriyor her dosya da getkeeper muhabbeti var ve extras içinde terminal de farklı komutları çalıştırıyor. bir sıkıntı var ama çözemiyorum.genel olarak kurulum dışında farklı yapılması gereken birşey var ise lütfen sitede bunu açık ve net olarak yayınlarsanız memnun olurum.iyi çalışmalar.

    • Birden fazla dosyada hata alıyorsanız, diskinizde veya internet bağlantınızda bir problem olabilir. Dosyaları sağlıklı bir internet bağlantısı ile diskin farklı bir bölümüne indirmeyi deneyiniz.

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.