Anasayfa » Principle 6.35 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Principle 6.35 MacOS


Hakkında

İlke, animasyonlu ve etkileşimli kullanıcı arayüzü tasarımlarını oluşturmayı kolaylaştırır. Çok ekranlı bir uygulamanın akışını veya yeni etkileşimleri ve animasyonları tasarlıyor olun, İlke, harika görünüme sahip ve harika tasarımlar oluşturmanıza olanak tanır.

Tasarlamak isteyebileceğiniz pek çok şey var: kısa bir animasyon, kaygan bir etkileşim veya kapsamlı bir çoklu ekran uygulaması. Ne yaparsan yap, prensiple yapabilirsin.

En Büyük Hayaller için Oluşturun
Tasarım yapmak isteyebileceğiniz pek çok şey var: kısa bir animasyon, kaygan bir etkileşim veya geniş bir çok ekranlı uygulama. Ne yaparsan yap, prensiple yapabilirsin.

Animasyon
Prensibi’nin zaman çizelgesi, mükemmel sıçrama, kolaylık ve pop’i göstermek için hızlı çalışmayı sağlar.

Etkileşim
Tamamen yeni bir etkileşim tasarlamak ister misiniz? İlke, sizi önceden tanımlanmış geçişlere sınırlamadan deneme özgürlüğü verir.

Çoklu Ekranlar
Çok ekranlı bir uygulamanın akışını tasarlamak için bir esinti; ve işiniz bittiğinde, tüm ekranlarınızın kuşbakışı görünümüne sahip olacaksınız.

Tamamen Yeni, Henüz Anında Tanıdık
İlkeleri kullanarak çalışma yüzeyleri, sihirli animasyonlar ve bir zaman çizelgesi size Déjà vu verecektir.

Sistem Gereksinimleri

Intel Mac OS X 10.11 veya üstü gerektirir.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.