Anasayfa » Smith Micro Poser Pro 11.1.1.35510 MacOS
Grafik - 3D - Animasyon

Smith Micro Poser Pro 11.1.1.35510 MacOS


Hakkında

Poser, yaratıcı kontrolün tamamını size sağlayan dijital bir aşamadır. İşlenmiş görüntüler veya hareketli videolar gerektiren herhangi bir proje için 3B rakamlarla çalışır. 3D içerik kütüphanesinin kendi Poserini sürükleyin ve sahnede ve sahnede 5 GB'den fazla içerik içerir. Poser, 3 boyutlu insan figürleriyle dolu ve poz vermeye hazır bir ekosistemdir, saç, kıyafet, sahne, manzara, ışıklandırma ve kameraların her türlü yaşamın hikayesini, hayalini ve fantezisini getirmesi gerekir. Tarihten günümüze, bilim kurgudan fantaziye, stüdyolar ve hobiler tarafından en çok kullanılan Poser 3D grafik yazılımıdır. Poser, insani çeşitlilik fırsatlarını, biçimini ve ifadesini tasvir etmek için sınırsız sunan 3D rakamlarla etkileşimli tasarımın gücünü sağlar.  Sanat, illüstrasyon, animasyon, çizgi roman, web, baskı, eğitim için insan formu ile düzenlendi ...
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.